Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://image.ceneo.pl/data/products/1487822/productToCategory.jpg

ta jest śliczna....

 

Ta jest super! :D I widzę, że ma wyciąganą wylewkę i że jest obrotowa... 8) :D :D

 

właśnie ją kupiłam :)

 

 

Hi, hi... :lol: To super, super! :lol: :lol:

 

Wesołych, z piękną pogodą i kawką na tarasie, rodzinno-domkowych świąt i odpoczynku w jednym!

 

I taaakich JAJ!!!

 

http://img25.imageshack.us/img25/3023/jajkowarolinkage1ee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy,

kupiłam inny

teka isla, ale też jest beznadziejny :)

...a nieee, to w takim razie wszystko OK 8) :wink: :D

Taaa, z tymi okapami wyspowymi do nie jest wesoło, chociaż jak na razie,

mój w natańszej wersji, daje najmniej powodów do narzekania - bo tańszego już nie było :D :D :D :D :wink:

 

Nurni, podziel się fajnym i tanim okapem wyspowym, bo z ciekawości za nim przekopałam cały Twój dzienniczek i okapu nie znalazłam :(

Ale domek SUPER FAJNY masz, wiesz... 8) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mi tam sie juz podoba :)

Jest super! Czysto, eleganco i slicznie. Czy ty przypadkiem nie masz drzwi ronala ;)) Moje maja idntyczne detale :wink:

Bardzo chetnie zobacze fotki tarasu nawet na priva. Wlasnie zaprojektowalam swoj nie majac pojecia o projektowaniu tarasow, wiec az sie boje.

Aga, oczywiście, ze mam Ronal. Skoro Ty wybrałaś Ronal, to czy ja mogłam coś innego ? :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy,

kupiłam inny

teka isla, ale też jest beznadziejny :)

...a nieee, to w takim razie wszystko OK 8) :wink: :D

Taaa, z tymi okapami wyspowymi do nie jest wesoło, chociaż jak na razie,

mój w natańszej wersji, daje najmniej powodów do narzekania - bo tańszego już nie było :D :D :D :D :wink:

dlatego ja kupiłam tani :)

jakby co to jest to dość droga lampa nad płytę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Irma, widzę, że nie tylko masz świetne wnętrza, ale masz też kinkiet w lustrze i to mnie strasznie interesuje- powiedz proszę jaki to i jak wygląda mocowanie kinkietu do lustra.

Straszny mam problem bo nie wiem czy każda lampa będzie pasować.

 

otwór musi wyciąć szkalrz i dobrze żeby już miał kinkiet wtedy dopasuje otwór do konkretnego modelu lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://image.ceneo.pl/data/products/1487822/productToCategory.jpg

ta jest śliczna....

 

Ta jest super! :D I widzę, że ma wyciąganą wylewkę i że jest obrotowa... 8) :D :D

 

właśnie ją kupiłam :)

 

To supcio - zdaj koniecznie relację z użytkowania!!! :D :wink:

Domyślam się, że kupiłaś Tekę, bo tańsza...? :roll:

 

No i wyczytałam, że też masz Ronala w łazience...!

A w drugiej chyba drzwi Huppe - jeśli tak, to mamy takie same prysznice! :lol: :lol: :lol:

 

Domek wygląda już superowo - zazdraszczam szczerze, że przeprowadzka już tuż, tuż...

Ślicznie wszystko wyszło - bardzo podoba mi się łazienka z Angelkami i pokoik Gucia! 8)

Pozdrawiam serdecznie,

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tapeta hm... ciekawa... co najcześciej palicie? ;)

 

z pokojami dzieciakow to faktycznie trzeba poczekac (przynajmniej takie tepe łby bez wyobraźni jak ja) W różowym pokoju fajne to okno prawie do ziemi, lubię tak :)

 

a wiesz, ze ja pomyślałem że ta lampa to odbicie czegos co wisi nad głowa fotografa.... warto czytać uważnie wypowiedzi innych osób ;):)

 

chetnie zerknę na prysznic z innych stron (chyba że już był) ta ścianka przy nim fajnie wyglada, jak nietypowa bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tapeta hm... ciekawa... co najcześciej palicie? ;)

 

z pokojami dzieciakow to faktycznie trzeba poczekac (przynajmniej takie tepe łby bez wyobraźni jak ja) W różowym pokoju fajne to okno prawie do ziemi, lubię tak :)

 

a wiesz, ze ja pomyślałem że ta lampa to odbicie czegos co wisi nad głowa fotografa.... warto czytać uważnie wypowiedzi innych osób ;):)

 

chetnie zerknę na prysznic z innych stron (chyba że już był) ta ścianka przy nim fajnie wyglada, jak nietypowa bardzo

 

Marku, na tapecie są lilie... :p

jak już w tej lazience będzie posprzątane to ją obfotografuję. na razie za duży w niej bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo pokój Marysi bardzo mi się podoba :lol: Zresztą Gucia też :lol: Proste zabiegi a jest kolorowo, zabawnie, ciekawie.

Bardzo podoba mi się prześwit jaki daja luksfery w kabinie. Zamierzam to beszczelnie skopiować :wink: :lol: :oops: Drzwi są otwierane dwustronnie od kabiny? Kurcze, nie widziałam takich :oops:

A bielona podłoga to bajka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych

pełnych wiary nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny

i wśród przyjaciół

oraz wesołego "Alleluja".

 

http://www.imexgraf.pl/karty_swiateczne/wielkanocne/2009/imid/03.273_imexgraf_pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...