Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Serdecznie,

Bardzo spodobał mi się Pani dom ma w sobie to coś:)

Ja jestem dopiero na etapie przeglądania projektów i powiem szczerze coraz bardziej myślę o projekcie indywidualnym.

Mam dwa faworyty z gotowych projektów: Rodzinne Marzenia i Amber ale w każdym mi czegoś brakuje...

Mam prośbę, czy mogłabym prosić o informację jak rozmieszczone ma Pani pomieszczenia na piętrze?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma, wszystko wskazuje na to, ze bede miec kopie Twojej kuchni. Pomysly mi wyewoluowaly i musze sie strasznie starac, zeby jej nie skopiowac zupelnie. No jaja jakies. :-? :roll:

 

:)

a kopiuj sobie

 

 

mnie się dzisiaj śnil nasz dom. Był okropny. Niefunkcjonalny i brzydki. Kuchnia nie nadawała się do użytku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wygląda góra

 

bardzo ciekawiła mnie ta góra od samego początku Twojego dziennika. Teraz już widzę gdzie to wszystko pomieściłaś i powiem, że podoba mi się. Kilka decyzji odważnych ale i chyba sensownych (w moim mniemaniu)

Masz też rozwiązanie, którego sam się obawiam, wejście do własnej sypialni tuż przy schodach... kojarzy mi się z tumultem po nich, co może czasem być wkurzające (ale i budzić do życia :))

Nie pamiętam wszystkiego z dziennika i komentarzy, ale dzieci mają swoja łazienkę?

 

P.S. snami się nie przejmuj... na szczęście one odreagowują nasze głębokie podświadome obawy i inklinacje a nie krytyczne spojrzenie na to co robimy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img300.imageshack.us/img300/562/jajo2.jpg

 

i ode mnie radosnych... zrelaksowanych... rodzinnie ciepłych i klimatycznych (takie mam wspomnienia z dzieciństwa :)).

 

P.S. i energetyzujących przed 'skokiem tygrysa' :)

 

dzięki, kurczak cudny

strasznie mi się podobają Twoje kartki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...