Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam :-)))

 

tapeta w sypialnie odlotowa! SUPER! :D

 

a może cos bardzo delikatnego do odlotowej tapety???? Coś co mozna pomalować na kolor ściany i daje tylko światło a sam kinkiet w sobie się nie rzuca w oczy?!

 

http://www.cleoni.eu/?k=katalog&w=&d=3&d1=28&lang2=pl

 

mi się te lampy jako uzupełninie oświetlenia bardzo podobają! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

IRMA - ŚLICZNIE U CIEBIE!!!!

Osobiście - to zazdroszczę Ci snu a właściwie to ulgi po przepudzeniu. Mi się ostatnio śniło że sie porywam z motyką na słońce :).

 

Co do kinkietów to nr 5 wydaje mi sie, że najbardziej by pasował- raczej nie dawałabym kinkietow z koralikami-bo mogłoby się zrobic zbyt słodko. Również bardzo podoba mi się kinkiet nr 4 ale może być zbyt geometrycznie w zestawieniu z komodami-tak mi się wydaje :oops:

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRMA - ŚLICZNIE U CIEBIE!!!!

Osobiście - to zazdroszczę Ci snu a właściwie to ulgi po przepudzeniu. Mi się ostatnio śniło że sie porywam z motyką na słońce :).

 

Co do kinkietów to nr 5 wydaje mi sie, że najbardziej by pasował- raczej nie dawałabym kinkietow z koralikami-bo mogłoby się zrobic zbyt słodko. Również bardzo podoba mi się kinkiet nr 4 ale może być zbyt geometrycznie w zestawieniu z komodami-tak mi się wydaje :oops:

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki

 

budowa to jest zawsze porywanie się z motyką na słonce...nie wiem czy chciało by mi się jeszcze raz...

 

do kinkietu 5 mam upatrzony całkiem fajny plafon...

chyba nie chciałabym, zeby kinkiet był zbyt surowy, w koncu to jednak sypialnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z kinkietami do sypialni sie nie wypowiem, jako s mi sie wydaje że to kwestia czucia wląsnego prywatno-intymnego świata i nie czuje sie na siłach zgadywać co by Ci tam Twoje wieczory umilało... :) W zasadzie to prawie nikt z zewnątrz nie bedzie tego oglądał tylko para bywalców :) wiec to chyba na ich wrażliwości i potrzebach klimatu bym się oparł...

Jedyne co można brac pod uwagę to jakieś funkcjonalności (czytanie itp)

 

Mi prywatnie podoba się 6, ale dlatego że nie lubię w lampkach takich 'dzyndzelków' jak 1-3 (wydaje mi się że jeszcze nie dojrzałem do takiej sztukaterii i słodzenia sobie - ups :)). 7 wydaje mi sie dobra ale w późniejszym mocno wieku.... i dlatego też nie do pomieszczenia z tak 'odjechaną' ;) tapetą :)

 

dobrze widzę, że te ściany i szafka to są w takich zielonkawych szarosciach? ciężko do tego coś dobrać, zwłaszcza facetowi ;) ... uciekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kalibracje defaultową ale monitorek git kolorystyczny :) w tych jasnosciach widzę zielonkawe tony światła... (np. w narożniku listwy podłogowej w kącie, w pionowej szybie... w cieniach pionowych na szafce...)

 

chociaż wiesz, jutro sprawdzę, bo moze ja faktycznie mam cos nie tak z ustawieniami... wiekszosc tych lampek widze jakby abażury miała delikatnie wpadające w brąz (5-10% koloru w czerni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :-)))

a może cos bardzo delikatnego do odlotowej tapety???? Coś co mozna pomalować na kolor ściany i daje tylko światło a sam kinkiet w sobie się nie rzuca w oczy?!

http://www.cleoni.eu/?k=katalog&w=&d=3&d1=28&lang2=pl

mi się te lampy jako uzupełninie oświetlenia bardzo podobają! :wink:

tu się prywatnie zgodzę, jakoś sypialnia kojarzy mi się z intymną atmosferą (funkcja odpowiednio manipulowanego światła) a niekoniecznie z blichtrem i wypasikiem :) Ale cały czas mówię 'ja', 'Wy' to Wasze potrzeby i upodobania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz, bo te abażury są 100% black, tapeta też jest czarna, to tak na wszelki wypadek pisze :)

 

 

a co powiecie o takim kinkiecie :) (niechcący zrymowałam)

http://www.multiwnetrza.pl/images/lazienki/LAMPY/KINKIET_BLOX.jpg

coś link nie halo :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz, bo te abażury są 100% black, tapeta też jest czarna, to tak na wszelki wypadek pisze :)

a co powiecie o takim kinkiecie :) (niechcący zrymowałam)

http://www.multiwnetrza.pl/images/lazienki/LAMPY/KINKIET_BLOX.jpg

 

tapetę wzorkową widzę czarną, a ten kinkiet powyżej - brązowy choć ciemny :) i w moim guscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...