Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a propos roślinek : zamów sobie projekt, ja tak zrobiłam

zamówiłam projekt koncepcyjny, głównie roślinki

 

Tylko u kogo? Przejzalam troche stronek i to co robia kompletnie mi sie nie podoba. Znam niesamowita dziewczyne, ktora projektuje ogrody, ale jest z Bulgarii a tam jest zupelnie inny klimat.

 

Bardzo jestem ciekawa twojego ogrodu. Ze wzgledu na charakter miejsca na pewno bedzie niesamowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

1. ja nie oczekuję artystycznej kreacji w ogrodzie:) (jak nawydziwiasz to ja-lamer chyba nawet tego nie docenię :)) Mnie zwyczajnie ciekawią Twoje decyzje (akceptacje decyzji projektantki, do pewnego stopnia realizującej Twoje oczekiwania) no i na pewno ciekawią mnie Twoje wrażenia z tego co otrzymasz :)

2. myślę że mnie na pewno coś zaskoczy :) W zasadzie to prawie jestem pewien :) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Irma, powtórze się, domek z dnia na dzień jeszcze fajniejszy. Jeśli chodzi o kinkiety to najbardziej podoba mi się nr 3. Jednak do Twojej sypialni wybrałabym 5 i ten plafon, który pokazałaś, ew. ten ostatni pokazany przez Ciebie kinkiet. Mogłabyś zdradzić co to za łóżko w Twojej sypialni i jaki ma wymiar? Pisałam kiedyś w sprawie tapet, dalej się z tym męcze, może miałaś jakieś inne typy do swojej sypialni? Szukam czegoś w szarościach, ew. bordo lub fiolet :lol: Oj zazdraszcze Ci, że masz już prawie urządzony dom...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, domyslam sie, dlatego poki co zerkne na to jak i z czego ścieżki, jak poukladasz trawy i jakie dasz dojscie do drzew, jak je pootaczasz (pozwoliosz dojsc) itp zabawy...

czy to bedzie tajemniczy ogrod dzieciecy czy raczej ogrody wersalu :) (troche przesadzam:))

Ja jestem niecierpliwy wiec od razu chce sadzic wysokie drzewa :) i nie rozumiem jak mozna czekac latami... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anet łózko to Diuk firma Nap

materac 160x200

 

co do tapet

http://www.magichome.com.pl/

tu jest bardzo duży wybór, ale chyba już to kiedyś pisałam...

ja tapety wybrałam trochę bezmyślnie, tzn pojechałam po granatowe lub szafirowe, lub kobaltowe, lub indygo a kupiłam czarne...oczywiście jak większości swoich wyborów - tego również żałuję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, domyslam sie, dlatego poki co zerkne na to jak i z czego ścieżki, jak poukladasz trawy i jakie dasz dojscie do drzew, jak je pootaczasz (pozwoliosz dojsc) itp zabawy...

czy to bedzie tajemniczy ogrod dzieciecy czy raczej ogrody wersalu :) (troche przesadzam:))

Ja jestem niecierpliwy wiec od razu chce sadzic wysokie drzewa :) i nie rozumiem jak mozna czekac latami... :roll:

gdybym miała odpowiednia wiedzę to ogród byłby w stylu japońskim, lub w klimacie "władcy pierścieni" domu Elronda, nie ogrodów hobbitów... :oops:

a tak, to będzie to co wyjdzie...

ścieżek oprócz tych które już są nie przewiduję

 

u nas duże drzewa już były, przynajmniej o tym nie muszę myśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chata... szczęka mi opadła. Ostatnio zaniedbuję FM bo czas mnie goni przed świętami ale dziś mam wolną chwilę, wlazłem i łooooo... lalu mam prośbę. Czy Ty mi możesz dokładnie sfotografować swój prysznic z anielskiej łazienki...? Bo zaczyna mi się w głowie roić pewnien taki pomysł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo

 

wiem że już dawno to za Tobą ale pamiętasz może na jakim etapie były mierzone parapety zewnętrzne? powinny być dokładnie takie jak otwór w 'murze' no ale u mnie do momentu aż nie będzie ocieplenia to otworu brak :roll: a zamówić przecież trzeba bo montuje się razem z elewacją :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...