Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

myślicie, ze przeprowadzka w niedzielę to obciach?

mnie nie przeszkadza, ale to wieś...

wypada, czy nie?

Wypada wypada :)

Ja co prawda przeprowadzalam wszystkie graty w sobote, ale w neidzielę pojechaliśmy do Ikea, bylo tyle wypakowania z auta, ze normalnie jakbym rzeczy z bloku przywoziła :lol:

 

Przeprowadź się juz W KOŃCU!!!!!!!!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie zaprzątaj sobie tym głowy. Ja bym tak zrobiła. Czasem tak poprostu trzeba. Ja dzis muszę skończyc malować te deski :roll: Garaż otworzyłam już od samego rana bo śmierdzi w całym domu z tych desek a tak to się wietrzy. Zaraz muszę isć i malować. Czekam tylko aż sie troche ociepli. Postawiłam samochód w poprzek wjazdu do garażu tak żeby ludzie jadący do kościoła nie widzieli mnie z pędzlem na kolanach :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka kaseta umożliwia mocowanie drzwi w ścianie. Wtedy przesuwane trafiają w futrynę, są jakby pośrodku szerokości futryny. Nie wiem jak je wykończyć/uszczelnić/wygłuszyc jeśli byłyby mocowane nie w ścianei a na ścianie. Wtedy będą się nasuwać na futrynę czy otwór drzwiowy. Chyba kombinuję ale i takie rozwiazanie jest mozliwe :lol: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale jeszcze nie spaliśmy :x

wszsytko się przeciąga, bo albo nie mamy czasu...albo nie mamy co zrobić z dziećmi.

dziś zaczniemy przewozić pudła, wczoraj trochę posprzątaliśmy i rozłożyliśmy kanapę.

Jak dobrze pójdzie to nocować będziemy pod koniec tygodnia :evil: :x :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga

 

a Ty byś wolała siedzieć na takiej w pudełkach? :wink:

 

Irma, tyle czekaliście na ten moment. Teraz tydzień w tą czy w tą już nie robi różnicy. Wyluzuj. Przeniesiecie się z wszystkim na spokojnie w miarę możliwości.

 

A z dzieciakami tak już jest. My też się szarpiemy z Kruszką jak trzeba coś załatwić na budowie.

 

P.S. Mąż ma rację. Bo jak już się przeniesiesz to to co nie zostało zapięte zostanie takie na wieki. Człowiek kieruje energie na coś innego a niedoróbki siedzą w kącie i straszą. Pamiętam jak sobie obiecywałam że sie przeniesiemy do wykończonego mieszkania. No ale trzeba się było wyprowadzić i w ogóle. W związku z czym zamiast żyrandoli mieliśmy żarówki jeszcze rok po przeprowadzce. A progów i listew przypodłogowych nie ma do dnia dzisiejszego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo byla w czesciach, zlozylismy ja do kupy

wcale nie lubię miec dopięte

mąz jest takim upierdliwcem, ja mogłabym miezkac juz

a przez to, że się tak przeprowadzka ciągnie już wogóle mnie nie cieszy

normalnie mi się nie chce

 

Ha hahaha

Bo ja najpierw przyczytalam to:

w domu jest posprzątane, mniej więcej, ale bardziej więcej. Kanapa w salonie rozłożona

 

Wiec jak napisalas, ze najpierw ja rozlozyliscie a potem ze zlozyliscie zaraz potem jak stwierdzilas ze nie przeprowadzacie sie jeszcze to zlgupialam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo byla w czesciach, zlozylismy ja do kupy

wcale nie lubię miec dopięte

mąz jest takim upierdliwcem, ja mogłabym miezkac juz

a przez to, że się tak przeprowadzka ciągnie już wogóle mnie nie cieszy

normalnie mi się nie chce

 

 

Hmm w sumie jak sobie przyponinam to tez tak mialam juz na koncu, ale potem jak juz zmieszkalismy to bylo ektra ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...