Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Aga

 

 

 

P.S. Mąż ma rację. Bo jak już się przeniesiesz to to co nie zostało zapięte zostanie takie na wieki. Człowiek kieruje energie na coś innego a niedoróbki siedzą w kącie i straszą. Pamiętam jak sobie obiecywałam że sie przeniesiemy do wykończonego mieszkania. No ale trzeba się było wyprowadzić i w ogóle. W związku z czym zamiast żyrandoli mieliśmy żarówki jeszcze rok po przeprowadzce. A progów i listew przypodłogowych nie ma do dnia dzisiejszego :roll:

 

Oj siweta racja. Te zarowki i brak listew strasza. Wszystko inne jest wazniejsze.

 

Irma czy macie listwy mdf? Wlasnie wybieralam i myslalam o bardzo podobnych jak twoje z tym ze z takim profilem jak mam oscieznice. Prosta z jednym schodkiem. Nie wiem jakie listy widze w tej roli i czy mdf da sie giac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a z tym kurzem to prawda :-?

osadza się na wszystkim jeszcze jakiś czas po przeprowadzce :roll:

 

nioo kurcze 16lat w wykonczeniowce ..cos lo tem fiem...:)))

 

takim doswiadczeniem nie moge się pochwalić :roll:

 

Duchu w sprawie podlóg się jeszcze odezwę ale na dzień dzisiejszy znów zmienia się koncepcja więc nie będę zawracać głowy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma gratulacje!!

Co prawda, projekt nie do końca w moim guście (wolę takie małe dworki) ale uważam,że sobie pięknie go umeblujesz i wyposażysz. Ja też jestem fanką i maniaczką koloru czekoladki, poza tym kuchnia jest cudna... Napisałaś,że jest surowa, ale jak tylko zaczniesz tam mieszkać to wypełni się takim swojskim klimatem :lol:

Mam prośbę: napisz mi na P.W. jaką farbą malowałaś ten czekoladowy pokój i jaki to konkretnie odcień :p

dzięki i jeszcze raz gratulację ślicznego domku!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...