Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ok podrzucamy dzieciaki do ciebie i zobaczymy kto wygra w rankingu na najgorsze, moje tez sie nadaje :)
ten ranking juz wygrał mój 6letni sąsiad :D

:)

mój ma nie całe 3 lata i podejrzewam, ze mógłby nieco zmienić kolejność w rankingu :wink: któregoś dnia przyniósł mi rozpuszczalnik i mówi: masz mamusiu napij się :) oczywiście rozpuszczalnik był schowany w wiszącej szafce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaa...

ale to i tak jest jeden ze słabszych jego numerów

rzeczy które wykonał w ciągu ostatniego miesiąca to m.in.

wyciśnięcie całej pianki do golenia do wanny

wejście na 1,5 m siatkę(przypominam ma 2,5 roku)

zjedzenie propranololu wyciągniętego z mojej torby

takie drobiazgi, jak rozwalenie babci głowy plastikową szufelką pomijam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syn mojej siostry chodził po meblkach, regał upadł na niego. Wypił rozpusczalnik-płukanie żołądka zaliczył. Z wczasów w Turcji wracali prosto ze szpitala z rozciętym łukiem brwiowym bo byli na szyciu. Na nartach zjeżdża ze stoków po których jeździ jego ojciec (siostra nieraz nie ma odwagi tam wjechać). Aaaaaa i młotkiem wyklepał tatusiowi samochód w garażu :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj w kosciele leci od razu do bocznego oltarza i probuje gasic swieczki , dlatego zwykle na dworze z nim siedze :)

 

ja małuchów nie zabieram chyba że jest ciepło to biegają w parku przed kościołem :roll:

 

ale słyszałam historię 2 bliźniaczek które w czasie podniesienia ( w Kościele jak makiem zasiał) zaczęly spiewać... 100 lat, 100 lat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...