Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zaraz tam szczęściara. Studnia że jest , to faktycznie plus. Ale fakt, ze mamy działkę uzytkowaną kilkadziesiat lat ma tez swoje minusy. Sa juz nasadzenia których nie tak łatwo sie pozbyć. DOmek letniskowy tez nei pasuje do naszego domu i mógłby byc w innym miejscu.... Wszystko ma swoje uroki i mniejsze uroki :wink: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mam jedno, może dziwne pytanie...

trochę się wstydzę je zadać :oops:

 

czy salon powienien być elegancki, czy raczej "z jajem"?

czego byście się po mnie spodziewali?

no to teraz dowaliłaś :roll: ja bym chciała mieć z jajem, ale nei wiem co by to jajo u mnie miało oznaczać :roll:

U ciebie też widze raczej z jajem, no może z jajeczkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedno, może dziwne pytanie...

trochę się wstydzę je zadać :oops:

 

czy salon powienien być elegancki, czy raczej "z jajem"?

czego byście się po mnie spodziewali?

 

snobizmem byś mnie zaskoczyła, ale nie wiem czy chcę :wink:

a na poważnie, myślę że kreatywności (delikatnego eksperymentu?), ale w cuglach stylu, wyczucia. Czyli tak bardziej pośrodku, bez klasycznego 'odpału'. Nie wiem do jakiego stopnia chcesz by Twój salon był też wizytówką bo wtedy warto też pokazać tą kreatywność, ale i nie przestraszyć:) Jeśli to tylko miejsce do życia to spodziewałbym się designu (projektowania, dostrzegalnej świadomości) z lekkim szaleństwem, wzornictwem (jako wartością). Hm... nie wiem czy jajem. Myślę że póki co ja jestem pozytywnie przekonany do tego co robisz. To jest dla mnie żwawe, nowoczesne, 'swoje' (charakterne nieco) a jednocześnie obarczone smakiem, pomysłem, myśleniem. Dobra robota (poza oczywiście miejscem do mieszkania - co pewnie ważniejsze)

 

jesli powiedziałem za duzo lub nie na temat - wybacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ewentualnie podchodzi pod jajo????? :roll:

no żebym to ja wiedziała...

coś nie do końca serio

coś trochę nie dorobionego

coś bardzo osobistego

kolorowego

może trochę dziwnego

 

to mi sie podoba... ale ja patrzę na to chyba za ludzko, prywatnie... na zasadzie miłej, a nei wiem o co Tobie faktycznie może chodzić... bo jak sie domyslam nie o swoje rysunki (nawet akty z szkoly) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedno, może dziwne pytanie...

trochę się wstydzę je zadać :oops:

 

czy salon powienien być elegancki, czy raczej "z jajem"?

czego byście się po mnie spodziewali?

 

snobizmem byś mnie zaskoczyła, ale nie wiem czy chcę :wink:

a na poważnie, myślę że kreatywności (delikatnego eksperymentu?), ale w cuglach stylu, wyczucia. Czyli tak bardziej pośrodku, bez klasycznego 'odpału'. Nie wiem do jakiego stopnia chcesz by Twój salon był też wizytówką bo wtedy warto też pokazać tą kreatywność, ale i nie przestraszyć:) Jeśli to tylko miejsce do życia to spodziewałbym się designu (projektowania, dostrzegalnej świadomości) z lekkim szaleństwem, wzornictwem (jako wartością). Hm... nie wiem czy jajem. Myślę że póki co ja jestem pozytywnie przekonany do tego co robisz. To jest dla mnie żwawe, nowoczesne, 'swoje' (charakterne nieco) a jednocześnie obarczone smakiem, pomysłem, myśleniem. Dobra robota (poza oczywiście miejscem do mieszkania - co pewnie ważniejsze)

 

jesli powiedziałem za duzo lub nie na temat - wybacz :)

wiesz, chyba bym nawet nie umiała się snobować

właśnie chyba na tym polega mój problem: nie wydaje mi się, zeby moje wnętzra były charakterne, gdybym w to wierzyła pewnie nie zadałabym tego pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ewentualnie podchodzi pod jajo????? :roll:

no żebym to ja wiedziała...

coś nie do końca serio

coś trochę nie dorobionego

coś bardzo osobistego

kolorowego

może trochę dziwnego

 

to mi sie podoba... ale ja patrzę na to chyba za ludzko, prywatnie... na zasadzie miłej, a nei wiem o co Tobie faktycznie może chodzić... bo jak sie domyslam nie o swoje rysunki (nawet akty z szkoly) ?

nie, nie...

chodzi mi o takie potraktowanie przestrzeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, chyba bym nawet nie umiała się snobować

właśnie chyba na tym polega mój problem: nie wydaje mi się, zeby moje wnętzra były charakterne, gdybym w to wierzyła pewnie nie zadałabym tego pytania.

 

a pamietasz naszą rozmowę (moje pierwsze fopa) o kinkieciku ? o jego pojedynczym wyważonym dojrzałym geście umieszczenia na wielkiej czekającej na niego nieskończenie czystej gładzi ściany....

dzisiaj tego rodzaju design w mojej opinii powoli wchodzi w pokoik snobizmu.. tylko jeszcze o tym nie wie.

 

coraz wiecej tego jest i mz to sie przesuwa... myslę że wiele z tych nowoczesnych projektów, ktore mi się tak podobają staje się właśnie powoli pożywką snobizmu, pewnej designerskiej powtarzalności gestu uznanego za prawdopodobnie 'doskonały'... coraz trudniej teraz odróżnic snobizm... moze nawet ja sam w to wpadam...

 

a to co robisz jest charakterne, odważne, silne. tylko samemu tego sie tak nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie...

chodzi mi o takie potraktowanie przestrzeni

 

no to moze kup kilka puszek rożny pollockowych akryli, wymaziaj sie nimi na golasa i potarzaj sie po upatrzonej scianie, do uzyskania wyraźnie zadowalajacego efektu :) Bedziesz miec 'prywatnie' (geneza gestu) a publicznie 'ostre' jajo :)

 

wiem, przesadzam, ale moze to gdzies blisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...