Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to są moje okna

http://i683.photobucket.com/albums/vv195/Irma_murator/rozne042.jpg

http://i683.photobucket.com/albums/vv195/Irma_murator/rozne043.jpg

 

i bardzo dziękuję za propozycje i przyłady

poki co dalej nic nie wiem :)

ale mam nadzieję, ze w koncu coś mi w głowie zakliknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ta szafeczka całkiem moze byc. jakie są jej minusy?

 

faktycznie z tymi oknami jest zgryz bo każde inne.... (w sensie proporcji, charakteru i funkcji) Powiem Ci że mi się podoba to poziome. Ja bym pewnie wydziwial i usuwał poprzeczkę ale sama idea grubej ramy wewnętrznej w czesci otwieranej - bardzo mi się podoba

Będzie trudno (mi) coś sobie wyobrazić (rolety) bo przeszkadzajek dużo. Ale może coś mi przyjdzie do łba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie na temat okien - jakoś nie widzę u Ciebie Irmo wzorzystych rolet, wydaje mi się, że fajne by były albo proste jasne rolety rzymskie (ale mało praktyczne) albo proste, jasne zasłony. Wzory tak jakoś przytłaczają wnętrze i dominują nad meblami i dodoatkami. Ale może moja wizja zupełnie rożni się od Twojej. Sama właśnie myślę o moich oknach, które dopiero powstają w wyobraźni architekta, nie chciałam zewnętrznych rolet, ale widę, że będzie problem z zasłonięciem okien jakimiś wewnętrznymi zasłonami (a często trzeba będzie zasłonić je od słońca). Te proste roletki jakoś tak blokowo mi się kojarzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ ostatnio wpadłam na pomysł, zeby miejsca zaznaczone na zdjęciu na biało wypełnić tapetą,

http://i683.photobucket.com/albums/vv195/Irma_murator/rozne038a.jpg

miały być wyłożone drewnem to chyba gładkie rolety rzymskie do tego rzeczywiście najlepiej będą pasować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ ostatnio wpadłam na pomysł, zeby miejsca zaznaczone na zdjęciu na biało wypełnić tapetą,

...

miały być wyłożone drewnem to chyba gładkie rolety rzymskie do tego rzeczywiście najlepiej będą pasować...

zaciekawilas mnie z tym... tylko sie zgubilem:

Plan: kiedyś tapeta >> teraz drewno ?

 

Nie wspomnialem też ostatnio: fajnie jest popatrzeć na czyjs skonczony (przeszklenia pomieszczenia) domek... Ostatnio rozglądam sie juz tylko w Realizacjach, projekty na etapie renderów to jednak bajki :)

Dlatego powiem: jakoś tak (mimo tego sajgonu) miło popatrzeć na Twój taras przez otwarte drzwi koło kuchni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim miałam cokolwiek w oknach to minęlo jakieś 3 tygodnie. Powiem ci, że choć uwielbiam "firanki" czy coś w oknach, to fajnie te gołe okna wyglądały i nie czułam wcale pustki. Jednak sąsiedztwo mam dośc bliskie i nie chciałam im fundować darmowego wiejskiego Big Brothera :roll: No i miałam już powieszone karnisze. I one mąciły mój spokój :)

Pomieszkaj chwilę i będziesz wiedziała co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos w tych oknach jest, bo ja tez sie glowie nad tym, co tam bedzie od samego poczatku. Mam jedne zaslonki, ktore w porywie serca kupilam na allegro za 16 zlotych - to do swojego gabinetu, a poza tym nie mam kompletnie koncepcji. U mnie nikt nie bedzie podgladal, ale okna nie sa jakies najpiekniejsze, cos by sie przydalo... Nie potrzebuje zaciemnienia do spania i boje sie, ze mi rolety pol okna zaslonia, a u mnie jest dosc ciemno - okna tylko na wschod. Wiec jak sie tak zastanawiasz Irma to dokladnie wiem, co czujesz. :-? :roll: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okna na razie zostawiam.

może racja, ze jak sobie wszystko poukładam, sajgon zniknie to pomysł sam do głowy wpadnie. przynajmniej się tak pocieszam.

mam teraz zgrzyt bo wymyśliłam sobie do salonu szafkę i nie wiem, czy ładna:)

pokazac się wstydzę, bo jeszcze mi skrytykujecie, a jestem do niej przywiązana

i już sama nie wiem jak się upewnić w decyzji...

 

 

 

 

 

a zupełnie innej beczki: ludzie, róbta se odkurzacze centralne! ale to fajna rzecz! mówię wam hameryka!

ciągnie jak szatan, nie obija się o meble, ma taką ssawkę, ze wyciąga kazdy najmniejszy pyłek z kąta...cudo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...