Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

dobra, wiem już co zrobię

jak przyjedzie stolarz to się go spytam o cenę mdf lakierowanego i o cenę płyty fornirowanej i wtedy zdecyduję :)

jesteście kochani

naprawdę

osobiście skłaniam się ku wersji drewnianej, bo jednak czarna kanapa i czarna wnęka to może być dla mnie zbyt hardcorowe, ale nigdy nie mów nigdy...

branoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Irmo!

Dawno mnie u Ciebie nie było, a tu tyle nowości i wykończeniowych dylematów...! 8)

 

Jak dla mnie najbardziej podoba mi się wersja wnęki z drewienkiem. Szara wnęka trochę jak dla mnie za ponura... Do tego różowe fotele są bomba! 8) :wink:

 

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na kolejne fotki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze tapeta z tekstura a bez wzorka? (optuję raczej za czarną a nie róż, za to fotele w różu ekstra)

 

marek - oczywiście że Cię skrzyczę. ale nie za renderingi bo ja przychylam się do Twojego podejścia. tylko za to 'nowobagacki' :wink: ludzie najnormalniej w świecie nie mają doświadczenia więc sie zachłystują. i to nie dlatego nie mają bo są nowobogaccy tylko po prostu niedoświadczeni. raczej jak nie jesteś w branży to nie stykasz się z wizualkami. no chyba że są tacy którzy budują kilka domów w ciągu trzech-pięciu lat.

to fakt. masz racje... ale tak już jest, żyjemy w dynamicznych czasach, bardzo trudno zdobyc tu we wszystkim doświadczenie... dopiero tak jak napisałaś, przy drugim, trzecim domu, albo po roku oglądania tego co w sieci (tylko jak na to miec czas?) Trzeba też gdzieś ocierać się jakieś ślady projektowania, szukać siebie... nie wiem sam zresztą... A jak to jest u Ciebie?

 

jestem przekonany, że to naturalne iż decyzje o projektach zapadają w oparciu o szczęśliwą miodowość renderingów... tak już człowiek jest skonstruowany, biegnei za wizją i marzeniem... Może poza Dove niewielu odważa się oprzeć przekaz sprzedażowy na realiźmie, no ale nie każdemu też się to sprawdzi :):)

No i to co opisała Irma (a co sam z trudnością zwalczyłem u siebie): szeroki kąt renderka podkreślający dynamikę i to 'łaaaał' bryły... to robi największe wrażenie... ja je nawet nadal troszkę lubię :)

 

a swoją drogą dawno u Ciebie nie byłem, odwiedzę jutro już pewne i zerknę co w mojej ulubonej salonowej pustce (pion) słychać...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wpisy przeniesione z dziennika budowy - z 9.04.2009]

 

dzisiaj przeczytałam Twój monolog od A do Z i na pewno będę do niego często wracać. Na początku gratulacje za taką lekkość w pisaniu, pomimo mału komentarzy z pewnością dużo osób czyta twoje wypowiedzi.

 

Masz super piękną działkę i domek prawie jak na filmach, dzieci ganiają po działce a ty siedzisz z filiżanką goracej czekolady na tarasie opatulona kocem.

No i oczywiście masz trochę podoby gust do mojego, dlatego z niecierpliwością będę czekac na kolejne Twoje zdjęcia szczególnie wnętrza.

 

My budujemy się na Mazowszu a dokładnie w Milanówku, mamy małą działkę 670m dlatego był problem z wyborem domu. Obecnie jesteśmy na etapie stawiania parteru. Na razie czytam tylko fora aby wyobrazić sobie jak będzie wyglądał mój dom: mam wizję jasna kuchnia na połysk ciemny blat i podłoga, w salonie jasna podłoga, przedpoój jasny gres najlepiej biały i wszędzie białe lub kremowe drzwi (na razie myślę raczej o pełnych); schody ciemne; łazienki szarośc z jasnym wzory kwiatów itd. Chciałabym aby dom był jasny przestronny i miał dużo światła. Co z Tego wyjdzie zobaczymy.

 

Tobie życzę powodzenia w realizacji dalszych działań.

 

Aha my prowadzimy bloga na http://www.mojabudowa.pl projekt LEO I. Na razie za dużo jesczze się nie dzieje.

 

POzdrawiam

 

kuchnia fajna nowoczesna jasna blat i glazura na dole bardzo piękne.

 

Mam pytania: kuchnia z jakiej firmy, ile ciebie wyniosła łączny koszt: meble, blat i zabudowa agd?

 

wcześniej napisałam jako nowy temat, ale nie wiem dlaczego sie nie pokazało, a rozpisałam się.

 

To tak w skrócie zapowiadają się super wnętrza dlatego czekam z niecierpliwością na dalsze etapy prac.

My budujemy także na Mazowszu a dokładnie w MIlanówku.

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik86789.htm

 

 

kuchnię robił stolarz, nie studio. kosztowała 14000

A na przyszłość zapraszam do komentarzy, bo stąd i tak zaraz admin Cię wykopsa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komplementy

listwy robił stolarz. ten sam, który robił drzwi.

wymiary to wys.8,5 cm grubość to 1,6cm

listwy kosztowały 13zł m.b. plus montaż ( a montaż kosztował nie wiem ile, bo płaciłam hurtem za wszystkie listwy w domu i było to duuużo...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komplementy

listwy robił stolarz. ten sam, który robił drzwi.

wymiary to wys.8,5 cm grubość to 1,6cm

listwy kosztowały 13zł m.b. plus montaż ( a montaż kosztował nie wiem ile, bo płaciłam hurtem za wszystkie listwy w domu i było to duuużo...)

 

dzięki :D

szkoda, że nie gotowe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mówię, zę Twoje wyglądają, tylko, ze ja zwsze na tym wytaniałam i później żałowałam...

 

Dobra, dobra. Juz ja wiem zlosliwcze co masz na mysli. :evil: :x :lol: :lol: :lol:

:p

e tam

jakbym umiała cokolwiek zrobić rekami, tak, zeby to wyglądało schludnie to może bym też sosnowe malowała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mówię, zę Twoje wyglądają, tylko, ze ja zwsze na tym wytaniałam i później żałowałam...

 

Dobra, dobra. Juz ja wiem zlosliwcze co masz na mysli. :evil: :x :lol: :lol: :lol:

:p

e tam

jakbym umiała cokolwiek zrobić rekami, tak, zeby to wyglądało schludnie to może bym też sosnowe malowała...

 

Na szczescie nie ja to malowalam. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...