Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wyjście wody do umywalki

odpływ jest przesunięty względem umywalki o jakieś 20cm...

nie wiem jak podłączyć syfon...

a nawet jak podłączę, to będzie ohydnie, bo będą widoczne jakieś okropne rurki...

a ja juz myślałem że nie masz wyjscia kanalizacji wogole :)

nie da sie zrobic jakiegos pokrętnego mega designerskiego (z różowego plastiku) zakrętu? cos co będzie wyglądać jak celowe i mega artystyczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danie ponizej blatu takiej samej bialej blatowej półeczki tylko z płytszą ścianką tylną odpada? bo sie duzo na dole porobi?

 

mozna też ewentualnie przedlużyć calą umywalke pod blatem na zasadzie duzej białej kostki a w niej miec bebechy. Tylko ciężkei to będzie optycznie i dziwne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danie ponizej blatu takiej samej bialej blatowej półeczki tylko z płytszą ścianką tylną odpada? bo sie duzo na dole porobi?

 

mozna też ewentualnie przedlużyć calą umywalke pod blatem na zasadzie duzej białej kostki a w niej miec bebechy. Tylko ciężkei to będzie optycznie i dziwne :)

no, coś takiego mi przyszło do głowy...

z nierdzewki...taki niby półpostument

ewentualnie szyba do podłogi, na szerokości umywalki...

ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danie ponizej blatu takiej samej bialej blatowej półeczki tylko z płytszą ścianką tylną odpada? bo sie duzo na dole porobi?

 

mozna też ewentualnie przedlużyć calą umywalke pod blatem na zasadzie duzej białej kostki a w niej miec bebechy. Tylko ciężkei to będzie optycznie i dziwne :)

no, coś takiego mi przyszło do głowy...

z nierdzewki...taki niby półpostument

ewentualnie szyba do podłogi, na szerokości umywalki...

ech...

 

a bo Ty myslisz do samego dolu? taki postumencik kostkowy od ziemi w górę i przechodzący przez blat i konczacy sie umywalką.... bo ja myslalem o kostce zwisajacej ale nie do ziemi... Choc moze Twój pomysł nawet lepszy... takie stojace kraniki do picia wody kojarza mi sie pozytywnie (źródelka itp) hm.... nie wiem...

ale moze ktoś coś jeszcze podpowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie kiedyś rrmi podpowiedziała, że jak nie wiem czym zakryć kable od tv, które widać było to żebym pierdyknęła sobie jakąś gustowną firaneczkę na sznurku 8) :D :lol:

 

ja bym była za jakimś mlecznym szkłem, coś jakby szafka, że niby półka :roll: Albo ewentualnie biała.

Chrom jest ładny, ale niepraktyczny w łazience. Mam kosze na śmieci chromowane ( w łazience) i co rusz widać plamy od wody. A nie soją przy umywalce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie postumencik, zwyczajnie mleczna szyba...nie wiem, jak znajdę zapasową płytkę to moze po prostu wykuję jedną i przerobię ten odpływ...może się da

no tak byłoby najidealniej, bez dosztukowywania... przesunąć po prostu bebechy w ścianie. Moze sie okazac ze robienie jakichs szafeczek, szklanych płytek itp to niekoniecznie dużo mniejsze koszty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie postumencik, zwyczajnie mleczna szyba...nie wiem, jak znajdę zapasową płytkę to moze po prostu wykuję jedną i przerobię ten odpływ...może się da

no tak byłoby najidealniej, bez dosztukowywania... przesunąć po prostu bebechy w ścianie. Moze sie okazac ze robienie jakichs szafeczek, szklanych płytek itp to niekoniecznie dużo mniejsze koszty..

to juz nawet nie chodzi o koszt, tylko o to, zeby to jakoś wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...