Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za życzenia.

od rana do wieczora siedzę w ogrodzie, ptaszki świrgolą, dzieci biegają, szerszenie sobie latają...

 

gdyby nie okropnie słabe ciśnienie wody stwierdziłabym, że jestem w raju, mimo szerszeni...A tak to jednak wsio normalno :)

 

dom jest bardzo funkcjonalny. w zasadzie to poki co nie widzę słabych punktów jeśli idzie o ergonomię. Nawet już niemyślę o tym, ze mógłby być większy :) (sama sprzątam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadam na chwilkę, zostawiam sto całusów

u mnie trwa teraz ogrodowe szaleństwo

dostałam mnóstwo sadzonek jakichś dziwnych roślinek

wsadzam, podlewam, pielę, kopię itd

apropos wie ktoś kiedy będzie padać jakiś deszcz?

 

markoto: lakierowany na mat mdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodałabym nawet foty swoich golych cycków jeśli byłyby ładne :)

jasne, ze tak

muszę tylko trochę się ze wszystkim ogarnąć

w zasadzie całe dnie jest coś do zrobienia na takie luksusy jak robinie zdj ęć zwyczajnie brak czasu.

no i Gucio...

dziś wyleciał goły na podwórko, co nie jest znowu takie dziwne, i odkurzał ziemię...wkurzające było to, ze użył do tego odkurzacza centralnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodałabym nawet foty swoich golych cycków jeśli byłyby ładne :)

jasne, ze tak

muszę tylko trochę się ze wszystkim ogarnąć

w zasadzie całe dnie jest coś do zrobienia na takie luksusy jak robinie zdj ęć zwyczajnie brak czasu.

no i Gucio...

dziś wyleciał goły na podwórko, co nie jest znowu takie dziwne, i odkurzał ziemię...wkurzające było to, ze użył do tego odkurzacza centralnego...

:lol: :lol: :lol: Ale się uśmiałam - nie wiem, z czego bardziej: z cycków, czy z Gucia z odkurzaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem fotki słoneczne :) i chyba przez ich klimat jakos nie chcę patrzeć w kryteriach wnętrzarskich....

napiszę tylko, że widać jak fajnie jest mieć dom i w nim być :) ciesze się że już tam siedzisz z rodzinką.

Życzę dużo tej radości, ale i pasji dopieszczania i organizowania tego świata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...