Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fajnie :lol: Abażury mi się podobaja bardzo :lol: Kanapa też! Lubie takie tapicerki strukturą przypominajace len. Pomalutku sie wygrzebiecie z tej wykończeniówki. Widać, ze ludzie juz w tym domu mieszkają :lol:

Gucio nieźle sie podrapał. Wytłumaczę go, bo ja mam więcej lat niż On a moje ręce są równie mocno podrapane :oops: Jakbym się cięła normalnie :lol: Więc dziecku proszę sie nie dziwować bo to każdego moze spotkać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że jeseśmy mili, fajni etc. :lol: A zastanawiałaś się, jak my będziemy się czuli, kiedy wszystko sobie urządzisz, wypieścisz i zasiądziesz na dobre na tarasie, zostawiając nas tutaj samych, jak te sieroty? :lol: :lol: :lol:

Zapomniałam dodac, że strasznie podobają mi się lampy nad stołem - nigdy się na takie nie natknęłam, takie inne niż te wszędzie pokazywane.

Krzesła też fajne, ja się tylko martwię o ich wygląd przy dzieciach... Przy moich nawet drewniane nie wyglądają dobrze :-? Chyba, że ich nie dopuścisz do stołu, albo zostawisz te foliowe pokrowce - to jest jakiś pomysł... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo

 

samych dobrych chwil w nowym domku!!! Wielkie gratulacje że to już i że tak super Ci wszystko wyszło.

 

Co do umywalki... jak to jedyny zonk to znaczy że jesteś perfekcjonistką. U mnie non stop coś wyłazi. Właśnie będą wentylacje przerabiać.

Ja bym przekuła kanalizę. Jak pójdziesz na kompromis to Cię będzie wkurzał.

 

Gucio the best - nie mogę się doczekać kiedy Kruszka będzie miała taką swobodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne zdjecia.....

 

...nie bede oryginalna....a Wisienka!! taka ze hej!!

SUPER!!

 

Matka, teraz przyznaj sie, co Guciowi zrobilas, ze On taki podrapany? Ze zlosci ze z centralnym po ogrodzie latal Ty przez ten centralny odkurzacz Go przeciagnelas? :wink:

Biedne dziecko: On tylko chcial posprzatac.... :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Bedak, musial mocno plakac te nozki takie podrapane.... :cry:

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...