Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

już poprawiłam

zerknęłam na garaż, ale sama nie wiem...

ostatnio miałam pomysł, zeby częściowo z drewna go zrobić...

coś takiego...........

a jak to wyglada w kontekscie domu? w sensie czy patrzylas na to z odleglosci kilkudziesieciu metrow na oba? bo moze taki 'inny kątem dwuspad' obok Twojego wyjdzie dziwnie i lepiej zrobic jakis jednospadowy... ? nie wiem, zastanawiam sie na glos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

najbardziej chciałabym dach plaski, najlepiej zielony

pomarzyć dobra rzecz :)

jak się da to będzie jednospadowy, bo też bym wolała

a jak się całkiem nie da, to będzie dwuspad, ale bez wystających okapów

zrobiłam tak, bo robiłam szybko...

wszystko zalezy od gminy

 

 

Mazo: meble tarasowe będziemy trzymac w komórce, mamy w domu jeszcze jedną malutką... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ale fajnie, ze jednak zagladasz :) Twoj dom teraz jest bardzo cieply :) To za pewnie nie tylko sprawka slonca na zdjeciach, ale i dodatkow a przede wszytkim was z wisienka na czele.

Narzekalas na taras a mi sie bardzo podoba. Pieknie polaczylas, plyty kostke, drewno i ta donica...eh. Jest po prostu perfekt! Widze gadzet na okie w salonie postaci kandelabru...ja identycznego pozbylam sie z ciezkim sercem podczas wyprowadzki...moj byl w straszym stanie. Ale za to stoi aniolek ;)

Ogrodek pieknie Ci kwitnie. Napisz prosze co to za biale sliczne kwiatki masz przy plocie?

Ah zapomnialabym....abazury sa boskie! Szkoda, ze mi nie pasuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kandelabr z ikei pewnie też pójdzie się kochać...ale na razie stoi...

 

przy płocie mam tawułę grefsheim, ale mam jeszcze jeden śliczny kwaiatek, który pięknie kwitnie na biało. Na zdjęciach go nie ma: to tawuła śliwolistna.

te abażury to był taki impuls. cieszę się, ze kupiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...