Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Irma, wpadłaś widze w wir sadzenia :wink: Dobrze. Ja tez tak mam :roll: Na moje nieszczęście tuż obok mnie niedaleko są dwa duże centra ogrodnicze :-? Na domiar złego na sąsiedniej ulicy jest tez taka mała szkółka :-?

Pójdę z torbami, jak mi Bóg miły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:)

ja na pewno pójdę z torbami

ostatnio kupiłam sobie sosnę czarną miniaturową za 225zł...chyba mi rozum do reszty odebrało

Też sobie taką kupiłam Umbracumfirer czy jakoś tak :roll:

Szlag ją w każdym razie trafił zaraz jak ją wsadziałam do ziemi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy raczej nie dwustronny, co?

odnalazłem w koncu i zapytam: dlaczego?

(to było o wkładach i kominkach)

Zbieram opinie, rady, przeciw...

bo zzwyczaj ma mniejszą moc

Ja bym dodała jeszcze jedna wadę. Taki wkład ma sens jak widać ogień, jak cieszy swą estetyką. Przy ciagłym paleniu nie bedzie juz tak estetycznie i czysto wyglądał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Irma, mam pytanie techniczne :roll: Twoja mała łazienka ma bardzo podobny układ i metraż do mojej gościnnej. Nad umywalką mam lustro na całą szerokość i wysokość ściany, do tego planuje oświetlenie- dwie lampy wiszące przy lustrze i jeszcze coś w suficie nad prysznicem. Moje pytanie: jak planowałaś powiesić lampy nad lustrem? Na jakiej wysokości i w jakiej odległości od lustra? Oczywiście piszę o renderze, gdzie były dwie lampy przy lustrze. Czy poza tymi lampami planowałaś jeszcze jakieś oświetlenie w tej łazience?

Pozdrawiam,

anet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodała jeszcze jedna wadę. Taki wkład ma sens jak widać ogień, jak cieszy swą estetyką. Przy ciagłym paleniu nie bedzie juz tak estetycznie i czysto wyglądał :lol:

no tak... do salonu jeszcze ok (egzotyka) ale w kuchni taka szybka brudna to srednie....

 

W nagrodę coś dla Pań (nie wiem dlaczego tak to skojarzyłem:))

 

http://www.belowtheclouds.com/uploads/2009/05/umbrella01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas też leje :( ale to dobrze bo sucho straszliwie jest :(

 

irma - miłego sadzenia życzę i żeby się te wszystkie roślinki przyjęły :D a i widzę, że szpadel dobrze się spisuje :D

 

Czy wiadomo coś o Lisku? I jak się czuje Trufla? Mam nadzieję, że dobrze :D

 

marku - świetne te lampy są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo szybko, bo mam dosłownie 5 min.

anet w odległości 10,15 cm od lustra wiszą lampki zamocowane do sufitu podwieszanego, oprócz tego w prysznicu mam jeszcze dwa halogeny.

 

 

Dziękuję wszsystkim, kjtórzy tu wpadają. Obiecuję zdjęcia wkrótce, co by wam się odwiedzanie mnie nie znudziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...