Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gratuluje Obywatelowi meldunku!!

:lol: :lol: :lol:

 

I jak sie mieszka Irmo? Czy juz bys cos zmienila czy wszystko Ci pasuje? Nie chodzi mi o kolory i kosmetyke...

 

Maja

mieszka się super, na razie jestem tak wniebowzięta, że wszystko mi pasuje i nic bym nie zmieniała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo jak juz wrócisz na stałe łącze to nie ukrywam, że liczę na więcej zdjeć z udomowionego domu :lol:

Napisz tez jak sprawuja sie deski na tarasie. Moje sporo mokły ostatnio przez te deszcze. Niektóre troszke pekły ale minimalnie. Liczyłam sie z tym. Jak u Ciebie?

Jak miewa sie ogród? Co już zrobiłaś? trawa pewnie w tym roku piękna, jak dywan.

I gdybyś podała raz jeszcze (bo pewnei juz to pisałaś) producenta i nazwę cudnego krokodyla to będę wdzieczna! :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo jak juz wrócisz na stałe łącze to nie ukrywam, że liczę na więcej zdjeć z udomowionego domu :lol:

Napisz tez jak sprawuja sie deski na tarasie. Moje sporo mokły ostatnio przez te deszcze. Niektóre troszke pekły ale minimalnie. Liczyłam sie z tym. Jak u Ciebie?

Jak miewa sie ogród? Co już zrobiłaś? trawa pewnie w tym roku piękna, jak dywan.

I gdybyś podała raz jeszcze (bo pewnei juz to pisałaś) producenta i nazwę cudnego krokodyla to będę wdzieczna! :wink: :lol:

 

z trawą kiepsciutko,bo Trufla dołki kopie i sika...czyli zdecydowanie nie jak dywan jest nasza trawka...

ale przez cały czas coś sadzę, kopię, pielę...wogóle tej mojej roboty nie widać. Ogród jest ogromny a roślinki malutkie. Ale poki co trzymają się i wypadło mi tylko kilka mahonii, a poza tym wszystkie roślinki mają się nieźle.

 

a zdjęcia będą, czekam aż pojawi się szafka w naszej łazience i garderoba, bo na razie zalewa nas masa ciuchów i kosmetyków. od 1,5 miesiąca nie mogę załatwić zasłon, poza tym nic nowego w zasadzie nie kupiłam bo czekam na to co zamówiłam u stolarza i dopiero wtedy ruszę coś więcej w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapanowanie nad ciuchami to podstawa. Dlatego ja mam szafy bez drzwi w sypialni i wiatrołapie :lol: nie mogłabym patrzeć na sterty ubrań. tak przynajmniej wiszą a kiedy bedą drzwi to juz inna inszość :lol: Choć moze uda mi sie niebawem "zamknać" szafę z butami w wiatrołapie bo coraz bardziej mnie mierxi widok tych butów :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie załamuj mnie :lol: Ja juz rok bez tych drzwi do szaf mieszkam :lol: I bez stołu w jadalni, i stolika w salonie i dywanów :lol: To rzeczy które powinnam w pierwszej kolejności nabyc i których widać jak bardzo brakuje. Ale jakos tak... nie czuje ciśnienia narazie :lol: Większosc czasu na dworze spędzamy więc moze dlatego :wink: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj mąż ostatnio powiedział, że w domu to w zasadzie jeszcze ciągle budowa jest :) ale ja siedzę całe dnie w ogrodzie i też ciśnienia nie czuję.

Z tym, ze wiem, że muszę...brakuje mi stolika w salonie, szafki pod tv, garderoby, szafki w łazience, w wiatrołapie w salonie :)

 

długo bym tak mogła wymieniać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...