Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to miło ze tesknicie :), ze w ogole pamietacie ;)
noooo wieszzz cooo??? :o

Jak moglibyśmy, zwłaszcza ja??? :oops: :D

 

I ja... :roll:

 

i ja mimo sporadyczności... :D

deseczki rulez :)

 

Irma, trochę żwirku i betonu choc duzo minimala przy tym..:

http://www.berschneider.com/projekte/detail.php?start=0&kat=1&show=57&pic=3

http://www.berschneider.com/projekte/detail.php?start=0&kat=1&show=57&pic=5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piekny dom a jakie wnętrza! :o

no czyste i proste (niemieckie) tylko mam przeczucie że trzeba z nimi sie obchodzić jak z porcelaną... teoretycznie duzo tam swobody i przestrzeni ale też odczuwalny reżim zachowań :) :roll: :lol:

 

Mayland, zaskakujesz mnie :) ja myślałem że dla Ciebie bedzie za surowiznowe :)

 

Podobaja mi sie takie ogrody jak tam, takie które daja wzrokowy relaks, spokój w popatrzeniu na nie... nie ma tam dużo namnożonych cudów natury tylko kilka kluczowych miejsc i duzo odpoczynku dla wzroku... :) wydziwiam, wiem...

 

Moja przyjaciólka robi dokumentacje (tak dla frajdy) ogrodu swojej mamy. Pstryka kwiatek po kwiatku, wszystkie rodzaje i odmiany. zaczęła wiosną i jest jeszcze na początku..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku ja minimalistka jestem wewnetrznie :lol: Mój dom nie jest minimalistyczny bo nie mogłabym rygoru w nim wprowadzić. :wink: :lol:

Ale moim i męża niespoełnionym marzeniem jest dom kostka z betonu, szkła i stali z dodatkiem niewielkim drewna. Oczywiście minimalistyczny.

No ale to marzenia a te wiadomo ma się po to, żeby marzyc a niekoniecznie je spłeniać :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalizm to jest ideał :D Coś nierealnego jeśli ma się dzieci, męża, psa itp. To doskonale wygląda na zdjęciach. Ale do mieszkania i normalnego życia średnio się nadaje :roll: Choć jest taaaaaaaaaaaakie piękne.

Irma, no gdzie Ty się podziewasz :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lumina jest bardzo fajna, już nie pamiętam co mi w niej nie pasiło, ale tylko jakieś drobiazgi.

Co do kosztów budowy- mieliśmy wydać 600 tyś, ale przekroczyliśmy budżet. Z tym, ze mieliśmy już działkę a większość kosztów pochłonęła wykończeniówka. Sam stan surowy zamknięty to było jakieś 200 tyś.

Ale później doszły elewacja, tynki, instalacje itp. itd. no i jakoś tak się dużo zrobiło...

 

 

Stracilam nadzieje....

:(

Zaplanowalam sobie 400 tys PLN... stan surowy zamkniety mamy za 218tys...

:roll:

 

Kurde balans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...lub brak wykonczenia :wink: I przy golej zarowce tez mozna poczytac gazete :lol: :lol:

 

Maja

 

kiedy ja skończę to co zacznę, to juz nie będzie drukowanej prasy (albo bedzie tym czym dzisiaj winylowe płyty) ;) wiec pewnie zrezygnuję z tej żarówki :) byleby net tam był ;)

 

Irma, jak tam Twój kabelek ? masz już cyfrową autostradę do swoich fanów?

 

pozdr.

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to taka surowizna jest strasznie nieludzka. tam nie dałoby się przejść żeby tego obrazka nie zburzyć. brrr

 

wolę minimalizm oswojony :wink:

no tak, a kto miał biały minimal u siebie ? :wink: 8)

 

phi... co to za minimal z kryształowym żyrandolem w tle :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phi... co to za minimal z kryształowym żyrandolem w tle :lol: :lol: :lol:

no to kapituluję :)

faktycznie, pamiętam, że odbierałem to, co lubisz jako zdobnicze (z lekkim przepychem) ale ulokowane w oszczędności w samej przestrzeni (ściany, meble).

Coraz więcej mi sie przypomina dzienników gdzie zaległości rosną... weekendów mi braknie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w sumie racja

 

ale żyrandol kryształowy znalazł swoje miejsce 8) nad stołem 8)

 

z takimi klosikami o:

 

http://img.archiexpo.com/images_ae/photo-g/contemporary-ceiling-lamp-114493.jpg

 

oczywiście jest strojny. ale mam nadzieję że minimalistycznie strojny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...