Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Skad wiedziales, ze Ionesco? :roll: :wink:

 

 

Bo ja na zlocie oprócz picia wódy, starałem sie tez trochę dowiedzieć :)

 

 

poza tym mariontkowe postacie poruszające się w groteskowym świecie? Kotusiu, toż to Twoje betonowe mieszkanie :)

 

Ja wody nie pilam, na kazdym zdjeciu jestem z kubkiem Nescafe. :lol: :lol: :lol:

 

Przejrzales mnie na wylot. :roll: :roll: :roll:

 

Sliczny ten kobalt, chyba sobie taki strzele w sypialni. Irma! Normalnie mnie zainspirowalas! :o :o :o :o :o :o Jaaaaaaaaaaaa. Ide myslec. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Irma

najbardziej mi się widzi ta środkowa. nawet ją chyba gdzieś już spotkałam bo coś mi się kojarzy ten 'zagłówek' jeśli w ogóle można tak to nazwać :lol:

ja niekoniecznie chcę niebieską. chcę po prostu ciemną, pasującą do ciemnej dębowej podłogi.

 

zastanawiam się jeszcze nad brudną ciemną oliwką albo ciemnym fioletem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytryna? znowu straszysz kasie? jak będzie zajawka choćby żółtego w każdym pokoju to mi w końcu ta kobitka odmówi przyjazdu :wink:

 

pokażesz? niekoniecznie po nocy. co prawda jestem sobie w stanie wyobrazić cytrynę prosto z siatki ale jakoś pewne jest pewne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastałam pominięta więc wklejam jeszcze raz :D

 

Witaj Irmo :D

Ja mam po raz kolejny pytanie odnośnie Twoich listew przypodłogowych:

Czy masz na tyle równe ściany, że listwa nigdzie nie odstawała od ściany (i nie powstawała szpara pomiędzy ścianą a listwą?)

Mnie się już prawie udało namówić drugą połowę na listwy tego typu ale boi się, że z ułożeniem będzie koszmar!

Napisz proszę, że Twój stolarz baaardzo je chwalił :D

 

Ps:Pokój córci jest uroczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, przepraszam... :oops:

tam gdzie ściany były krzywe a zdarzyło się to w kilku miejscach pan parkieciarz dzielił listwę na dwa odciki i montował je pod kątem, tak aby dobrze przylegały do ściany. W każdym razie nie narzekał nic a nic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...