Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Według mnie organizacja warzywnika na działce ma znaczenie nie tylko rolnicze. Nie widzę sensu pakowanai sie w łany upraw. Ale widzę sens posiadania kilku grządek na podręczne warzywa i zioła. Dodatkowo taki warzywniak moze być świetną formą edukacji dla dzieci. Kopanie, podlewanie, podpatrywanie jak rośnie a potem jedzenie tego co urosło nawet dorosłych wzrusza :lol:

Rób, ale nieduży. Inaczej będzie tylko udręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem świeża na forum...i przypadkowo znalazłam twój dziennik:)ale z tego co widzialam....pięknie juz masz:)Super kuchnia:)super rozkład generalnie jestem zachwycona!!i liczę że mi poradzisz w niektorych kwestiach!!

 

Dzięki za miłe słowa

 

a co do rad - jasne, ze poradzę - ale reklamacji nie przyjmuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 na 4 to ledwo na zioła starczy :lol: Ja u siebie byłam wielkim sceptykiem warzywniaka, ale córka sie uparła i teraz tez i mnie wciagnał . Ostatnio całą nasza rodzinę rozczuliło jedzenie własnej fasolki i cukinii :lol: i codziennie zagladamy o ile co urosło dzisiiaj. U nas jest 8 na 8 i trochę by sie więcej przydało ale fakt ze nie ma co przesadzac bo trzeba to plewić.

Sama musisz sie przekonac czy warzywniak jest dla ciebie, jak sie okaze , ze nie to przeciez zawsze tam mozna posiac trawe, albo wsadzic jakies byliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy warzywniak 5x6 i jest w nim praktycznie wszystko ale w takiej ilosci aby starczylo na lato bez przechowywania na zime warzyw (poza cebula, ktorej duzo wyszlo i wlasnie sie suszy, szczawiem, koprem i pietruszka do mrozenia).

Roboty troche jest ale ile radosci, bo to nasz pierwszy warzywniak :p . W niedziele zaprawialismy wspolnie nasze pierwsze ogorki, a dzisiaj byla pierwwza fasolka i pomidory. Ja dotychczas bylam przeciwniczka prac ogrodkowych zwiazanych z ziemia, a teraz chociaz wracam po 18 to do wieczora robie w ziemi (fotka naszego warzywniaka w dzienniku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wykluczone z racji miejsca

 

ale uważam że warywniak dobra rzecz niezaleźnie od przestrzeni

my mieliśmy w górach (gdzie z racji łikendowości cięzko o codzienną dbałość) tylko dwie grządki z marchewką pietruszką koprem i rzodkiewką a i tak było ekstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma powiedz mi...mam dylemat...co prawda do urządzania wnętrz jeszcze troche daleko ale niepokoi mnie troche salon....jest podłużny otwarty raczej...jak ustawic meble w sensie wypoczynek i stol z krzesłami zeby nie kolidowały ze soba.....:/

 

rzut poproszę, bez rzutu nic nie powiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejsca warzywniaka to ogladalam juz wczesniej ale nic nie pisalam :p , wazne zeby byl blisko domu, jak gotujesz to nie musisz daleko isc po marchewke.

Zobaczysz jaka bedziecie miec radosc ze swoich warzyw, a chwastow w warzywniaku za bardzo nie wyrywamy, rosna sobie i nam nie przeszkadzaja.

 

Moj pies tez podczas burzy pozwolilby wyniesc caly dom :roll: :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...