Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moj drugi ten maly tez potrafi kazdy krzaczek podsikac :evil: .

A co do wyprowadzania to jak bym poszla z tym duzym na wies i zrobilby placek wielkosci krowiego pod plotem sasiada to tez musialabym posprzatac, wiec wole niech robi u nas.

Tez jestem glupia na punkcie zwierzakow i traktuje jak dzieci.

A kot, ktorego mam codziennie wraca mokry i smierdzacy wieczorem do domu, a w oczku ryb coraz mniej :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodycz powiadasz....hmmm

Dziś o 4 rano ta słodycz zobaczyła przez drzwi balkonowe w naszej sypialni kota za ogrodzeniem. Tak szczekał, że nie sposób było go opanować.

O 6 rano zaczął łapać ćme która się zabłakała. Skakał wokół i swoimi pazyrkami stukał po panelach :lol: Dorwał ją w końcu ale ja już wstałam godzine wcześniej niz planowałam :evil: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo,

 

Jestem na etapie kolorow do elewacji...moge poprosic bys zdradzila jaka kolorystyke i z jakiej firmy masz u siebie?

 

Na razie moj wybor nr 1 jest kolor Markotki i bede papugowac, ale ciagle draze dziure w calym... Czysto bialego raczej nie chce, bo dom bedzie za bardzo sie odcinal od otoczenia ....o brudzeniu nie wspominam. Patrzac tez na topografie dzialki i projekt domu, to bedzie wygladal jak wieza kontrolna lub latarnia... :lol: :lol:

Jakas biel zlamana szaroscia mi chodzi po glowie...

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo,

 

Jestem na etapie kolorow do elewacji...moge poprosic bys zdradzila jaka kolorystyke i z jakiej firmy masz u siebie?

 

Na razie moj wybor nr 1 jest kolor Markotki i bede papugowac, ale ciagle draze dziure w calym... Czysto bialego raczej nie chce, bo dom bedzie za bardzo sie odcinal od otoczenia ....o brudzeniu nie wspominam. Patrzac tez na topografie dzialki i projekt domu, to bedzie wygladal jak wieza kontrolna lub latarnia... :lol: :lol:

Jakas biel zlamana szaroscia mi chodzi po glowie...

 

Maja

ja mam beż z KOSbudu, to chyba najtanszy tynk na świecie

nie pamiętam nr, ale z całą pewnością to nie jest ideał, bo bardziej chciałam szarobiały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...