Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Irmo - czuję się matką chrzestną Twoich kuchennych lampek 8) Te do sypialni... wow! Coraz bardziej ekskluzywnie się robi w tym Twoim sypialnianym przybytku :wink:

 

sama nie wiem dlaczego tak wybieram...

sypialnia urządza się sama :)

a co do kuchennych - chyba jestem na nie skazana, bo szukam i szukam a zawsze do nich wracam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nawet nie wiesz jak sie cieszę, że sami ją zrobiliście :lol: Gratulacje!

WIem tez jak duzo radości daje taka realizacja. Ja do tej pory jak patrzę na niektóre zakątki działki to trudno mi uwierzyc, że wcześniej tam tego nie było i że sama to zmieniłam :lol:

Fajne uczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki!

super jest zrovbić coś samemu. nieważne koło domu czy w środku. ja w środku nie potrafię, bo jestem mało dokładna, ale dla ogrodu moja precyzja jest chyba akurat :)

No i mam na pewno mnóstwo zapału, ciekawe na jak długo starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

Po pierwsze muszę stwierdzić (to oczywiście żadna nowina), że projekt i realizacja jest rewelacyjna!!! Ogromnie podoba mi się Twój domek i aranżacja wnętrza :D

A tak poza tym, to masz absolutnie genialną działkę - np., te przecudne stare drzewa. Tylko siedzieć i wiersze pisać :wink: :D Sami ją wybieraliście czy może została Wam darowana?

 

A po drugie to mam małe pytanko: jak sprawuje się Twój blat kuchenny??? Czy bardzo widac na nim kurz i inne cuda typu np. okruszki? Ja będe miała dokładnie ten sam i ucieszyłam się bardzo, że komuś tez sie jeszcze podoba :wink: :D Trochę obawiam się TYCH uroków w użytkowaniu, ale tak bardzo nam przypadł do gustu i pasuje do całej koncepcji kuchni, że nie mogliśmy sie oprzeć :lol: 8)

Pozdrawiam bardzo gorąco i dalej będe podglądac jak Twoje królestwo pieknieje w oczach 8) To naprawdę sama przyjemnośc zaglądać do Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichAsiek: bardzo mi miło, że dom się podoba. Zwłaszcza realizacja :wink: , bo nawet genialny projekt można skopać.

Pół działki dostałam od babci, drugie pół kupiłam od jej siostry. Jest to część gospodarstwa moich pradziadków, więc mam olbrzymi sentyment do tego miejsca. Drzewa sadził właśnie pradziadek. Oprócz grabu, który ma chyba ze 200lat. moja mam twierdzi, ze kiedy była dzieckiem już był taki wielki. Zawsze bardzo mi się tu podobało, ale w sumie to nie marzyłam nawet, że tu zamieszkam...

Co do blatów: brudzą się bardziej, tzn. bardziej to widać. co gorsza widać smugi jeśli sie ich nie wytrze do sucha...ale nie żałuję wyboru, bo wytrzeć mogę, a patrzeć na blat, który mi się nie podoba, pzrez następne dziesięć lat bym nie mogła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo mam pytanko

masz modrzew na elewacji i powiedz czy faktycznie kolorek jaki wybralas do pomalowania wyszedl bardziej ognisty niz na probniku? Modrzew jest troche czerwonawy i zastanawiam sie czy nie wybrac smutniejszego koloru lakierobejcy, bo w rezultacie i tak wyjdzie dosc pomaranczowy :-?

zamotałam, ale moze rozumiesz o co pytam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, i tak będą nasiona wiec to żaden problem :lol:

dobra, wiesz co to ja po nie przyjadę, co?

wpraszam się, bo chcę twoją chałupę zobaczyć :wink:

No wreszcie!!! :lol: Juz tyle razy Cię zapraszałam! Moze uda mi się szafy zrobić przed twoim przyjazdem w wiatrołapie :roll: :lol: W każdy razie, z szafami czy bez zapraszam bardzo!!! Macie tak blisko. Wsiadajcie w weekend w auto i jesteście u mnie. Okolica ładna to zrobimy sobie fajny spacerek nad zalew to dzieci się nie bedą nudziły :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...