Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja to nie wiem czy aż tak całkiem, ale właściwie nasz dom jest biały (prawie:) i w środku też będzie biały (prawie:). Tylko tu i ówdzie trochę drewniany i trochę szary. Ale u mnie to się bierze trochę z nieumiejętności dobierania kolorów, czyli asekuracji. No a trochę z umiłowania spokoju. :wink: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem czy aż tak całkiem, ale właściwie nasz dom jest biały (prawie:) i w środku też będzie biały (prawie:). Tylko tu i ówdzie trochę drewniany i trochę szary. Ale u mnie to się bierze trochę z nieumiejętności dobierania kolorów, czyli asekuracji. No a trochę z umiłowania spokoju. :wink: :roll:

 

zdaję sobie sprawę, ze mam fijoła, za pół roku mi przejdzie. Miałam juz tak na orient, paski, szafirowy, a teraz na królowe śniegowe...

 

teraz też mam tak trochę biało - trochę szaro, chciałam, zeby było prosto, i dałam mało koloru.

tylko u dzieci,a le to się nie liczy i u nas w sypialni - ale teraz też bym zrobiła na biało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łazienka, łazienka, a jak ma niby mi się podobac Twoja łazienka. Wszystko mi się podoba - ten dom jest spójny i na temat. Ja właściwie też mam na temat. W ogóle to wkurzają mnie wykończone domy i dlatego zaglądam tu codziennie, czytam i za każdym razem jak przybiegam coś nagadać to i tak jak oglądam zdjęcia od Ciebie to mam popodcinane skrzydła, zwłaszcza w dobie kryzysu radościowego z powodu posiadania własnego domu u schyłku wykończeniówki. ja już chcę tam mieszkać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...