Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

racja, do kształtu fotela rzeczywiście, ja patrzyłam na zdjęcia z Twojego dziennika z całym wnętrzem, co nie jest do końca reprezentatywne, bo to tylko niektóre ujęcia.

No i zdecydowanie wpływaja na tę opinie moje własne preferencje, ale naprawdę te dwa bardziej by mi się u Ciebie podobały! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry...ja z okazji toastu poprosze tego drugiego pana po lewej :oops: :oops:

 

Irmo: wracam do sprawy kozy :lol:

moje rozmiary w pokoju dziennym to takie, ze z prawej strony komina jest 166cm, z lewej 120 i za kominem 120....chyba za wasko na ta koze po lewej stronie... :roll: :roll: juz widze jak mi mlody wlasnie z tej strony sie przeciska :roll: :roll: :roll: bo nie wolno :wink:

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Irma,

Mam pytanko dot. umiejscowienia płyty w odniesieniu do szuflad. Czy płyta nie leży symetrycznie po środku? Bo ze zdjęcia wygląda jakby byłą przesunięta prawie do końca prawej strony, ale może to zdjęcie zakłamuje ... Zastanawiam się czy jak płyta nie leży po środku szuflad umiejscowionych poniżej to nie wygląda źle :roll: ??

 

Ps. Twoja kuchnia pomimo że napisałaś że zwyczajna to bardzo mi się podoba :p

 

http://i683.photobucket.com/albums/vv195/Irma_murator/kuchnia017.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry...ja z okazji toastu poprosze tego drugiego pana po lewej :oops: :oops:

 

Irmo: wracam do sprawy kozy :lol:

moje rozmiary w pokoju dziennym to takie, ze z prawej strony komina jest 166cm, z lewej 120 i za kominem 120....chyba za wasko na ta koze po lewej stronie... :roll: :roll: juz widze jak mi mlody wlasnie z tej strony sie przeciska :roll: :roll: :roll: bo nie wolno :wink:

 

Maja

 

maya, a to nie miałą być koza we wnęce?

jeśli we wnęce to te odległości są bardzo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Irma,

Mam pytanko dot. umiejscowienia płyty w odniesieniu do szuflad. Czy płyta nie leży symetrycznie po środku? Bo ze zdjęcia wygląda jakby byłą przesunięta prawie do końca prawej strony, ale może to zdjęcie zakłamuje ... Zastanawiam się czy jak płyta nie leży po środku szuflad umiejscowionych poniżej to nie wygląda źle :roll: ??

 

Ps. Twoja kuchnia pomimo że napisałaś że zwyczajna to bardzo mi się podoba :p

 

http://i683.photobucket.com/albums/vv195/Irma_murator/kuchnia017.jpg

 

owszem, płyta jest przesunięta względem szuflad. Zależało mi na tym, zeby od strony jadalni płyta i okap zanjdowały się na środku półwyspu i żeby po lewej stronie płyty mieć jak najwięcej blatu roboczego. Gdybym w tym mjiejscu postąpiła zgodnie z zasadą symetrii miałabym mniej wygodnie. Przemyślałam to i doszłam do wniosku, ze mogę odpuścić. :) zawsze gdzies by było źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjęłam program oszczędnościowy i kupiłam tkaninę na zasłony w IKEa :)

o taką

http://www.ikea.com/PIAimages/72386_PE188150_S4.jpg

 

bardzo mi się podoba...chociaż to pewnie szajs :)

 

kupiliśmy też szafkę pod telewizor, nie do konca mi się podoba, ale nie znalazłam lepszej, nigdzie, więc musi być ta.

 

no i wogóle puściliśmy 2000 w godzinę...

cud jakiś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...