Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o, znowu ktoś nabroił! :o

 

efilko, skoro nie masz w planach blatu granitowego, może wiesz (i Wy, drogie forumowiczki może wiecie), kto ma taki blat i podzieli się refleksjami?

 

(ja chce satynowany/szczotkowany, większość z tych forumowych to gładkie, albo ja nie znalazłam?!?)

 

Taki blat ma OK i jest mega zadowolona. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, znowu ktoś nabroił! :o

 

efilko, skoro nie masz w planach blatu granitowego, może wiesz (i Wy, drogie forumowiczki może wiecie), kto ma taki blat i podzieli się refleksjami?

 

(ja chce satynowany/szczotkowany, większość z tych forumowych to gładkie, albo ja nie znalazłam?!?)

 

Taki blat ma OK i jest mega zadowolona. :wink:

Zaraz zajrzę do OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To głupie uczucie.

Pojawia sie tysiace wątpliwości, pytań i straszna niepewność. I naprawdę juz nie chodzi o ilość włożonego kapitału ale o posądzenia o brak gustu. W takiej chwili nawet posądzenie o indywidualizm wydaje sie być straszną wadą.

No nic, to mija. Pozostają jednak te pytania i wątpliwości. I tak do następnej wizyty innych znajomych... :roll:

 

Jesli to coś pomoże, zmieni Twój nastrój to ja przypomnę, że mi sie Twój dom naprawdę podoba a widziałam go na zywo i wiem co piszę! :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma

moim zdaniem to że nie pochwalili to nie jest fopa. może po prostu dom nie jest w ich stylu?

 

czy ja wiem czy tak nie lepiej niż słodzić nieszczerze. choć oczywiście byłoby ładniej z ich strony gdyby pochwalili to co im się podoba. np. świetne macie te lampy w jadalni. mi nie udało się tak dopasowanych do stylu domu znaleźć

 

co innego świergolenie jakie to śliczne domy mają znajomi. myślę że trochę bez wyczucia podeszli do tematu.

 

ja bym po protsu na twoim miejscu sie tym nie przejeła

 

 

co ja pierdziele. ja to bym przeżywała jeszcze pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy jestem u kogos w nowym domu, nawet jesli ten dom jest nie w moim stylu czyli zupelnie inna bajka niz moj to jesli jest on urzadzony z gustem zawsze pochwale i nigdy nie unikam tematu.

Taki dom ma wlasnie Irma i Mayland - ja bym swojego tak nie urzadzila ale to nie znaczy, ze niemialabym sie zachwycac, bo obydwie maja wszystko swietnie dobrane, kazdy dom ma swoj styl i obydwa domy sa piekne.

 

My tez mamy taka rodzine bardzo bliska, ktora po pierwszej wizycie po dokladnym zwiedzaniu domu slowa nie powiedziala, zachowali sie tak jakbysmy mieszkali juz z 10 lat, a oni u nas byli po raz setny :roll: . Jedyne pytanie dotyczylo mebli w salonie "czy sami robilismy", a dobrze wiedzieli, ze bylo to niemozliwe, bo robimy zupelnie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...