Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

niestety

ja zawsze odpuszczam, przynajmniej w przypadku kiedy chodzi o "moje"

za miękka jestem

na razie nie jest źle, ale ciekawe czy za 2 miesiące nie będę kwękać, ze mam za mało odlotowo i wogóle nie kreatywna jestem

 

 

rzucam ten zawód, słowo daję, mam dość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Irmo, zawodu nie rzucaj, bo za dobra jesteś i marnowałby się talent, hihi a wiesz, że tak nie wolno :D

Po drugie, myślę, że w tej końcówce wykańczania coraz więcej tych kompromisów

Po trzecie czasem takie "trzecie oko" coś dobrego wypatrzy, podpowie i jeśli nie jest to sprzeczne z naszymi upodobaniami, to czemu z tego rezygnować?

Irma, wierz nam, jest pięknie!! A wisienki są słodkie

Efilo, a czemu ja nie wpadłam na to, że ze szklanki można pić? Przecie jeszcze kilka mam w mieszkaniu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilo, a czemu ja nie wpadłam na to, że ze szklanki można pić? Przecie jeszcze kilka mam w mieszkaniu :roll:

 

Boś grzecznie wychowana. Nie to co ja kirus :lol: :lol:

 

swoją drogą luby się zburzył i mi przyniósł w kieliszku bo 'najpierw zobacz jaki ma bukiet'. zobaczyłam i kazałam przelać. nie odzywa się :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilo: to jest NAP :wink:

 

Żartujesz? Masz kanape z NAPa i dopiero teraz mówisz? :o :wink: :lol:

efilo, pojadę na to cholerne zagłębie i osobiście Cię uduszę

O tym, ze mam kanapę z NAP trąbię naokoło od miesięcy!

Kanapa została przywieżiona do nas w grudniu 2008. Chwaliłam się nią jak głupia i firmą tyż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma

to wino to z jakichś sfermentowanych winogron chyba :wink: co Ty pleciesz!

masz doła projektowego od kiedy się przeniosłaś. jedyne co ewentualnie potrzebujesz to wypoczynku. a nie zmiany zawodu

niech będzie, zrobię sobie wypoczynejk dwuletni...i w ramach tego wypoczynku zatrudnię się w sklepie spożywczym:)

 

jestem pijana, więc wiem co mówię - mam doiść klientów, bo marudzą, nie słuchają się, każą sobie uzasadniać, anie wszystko się da i mam dość siebie bo jestem wiecznie niezadowolona i niepewna siebie. Na dodatek nie mam żyłki do interesu więc zarabiam grosze.

 

 

Jutro to wszystko wykasuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpuszczam cię przecie. Ale jak masz przyjechać to się do tego nie przyznam.

 

Nie wiecie czy ktoś ma kanapę z NAPa? nie znam nikogo a chciałabym się dowiedzieć czy to dobry wybór :wink:

 

 

uważaj, nie znasz dnia ani godziny

mam w tychach rodzinę to chyba do Ciebie rzut beretem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... gdyby jakos ramy kanapy były - wiążąco do reszty - z drewna, to może obicie różowe dałoby się tam tak vintejdżowo umotywować... sam nie wiem... na pewno szukałbym wtedy gdzieś kontynuacji dla tego różu, może w jakims obrazku.. ale przyznaję - trudne to bardzo (niemożliwe?)

 

to co pokazałaś fajne jest... może tylko ciut za dojrzałe.. stateczne, powazne (w moim ofkors odczuciu i poznaniu Ciebie tutaj :)) Dlatego ja widziałbym tu jednak jakies drobne 'jajo'

 

znikam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafki wyszly bardzo ladnie!

Co do rozowych foteli to nie widze tego koloru razem z debem - gryza sie jak dla mnie.

Czy stolik przy wypoczynku jest tymczasowy czy juz na stale?

tymczasowo

to stary stolik, który kiedyś robiłam na konkurs i prototyp po konkursie został i tak jak wszystkie rozwiązania tymczasowe ostał się na lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pomysł był pod świeżym wpływem tego:

http://www.contemporist.com/2009/09/03/the-deco-sofa-by-autoban/

oczywiscie wiadomo, inna ścieżka.. ale może kto wie... czasami to co niemożliwe okazuje sie byc całkiem ciekawym zaskoczeniem :) Kwestia omijania przyzwyczajeń (a mam wrażenie, że to lubisz :):))

Oczywiscie to tylko hipoteza. Na rady za cienki bolek jestem :)

 

To co pokazałaś na fotografii podoba mi sie. Przez tą powagę wygląda moim zdaniem profesjonalnie(!). Dałbym tylko dwa trzy drobne szczególiki / obiekciki i poprzątałbym śmietki / kabelki. jak to zrobisz - wstawiłbym to w jakąś nobilitującą prasę wnętrzarską. Bez wahania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...