Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Irmo - jaki kolor ma kanapa? pisałaś chyba, że czarny, a na zdjęciach wychodzi taki zielonkawy. Jeśli zielonkawy, to ja tego różu nie widzę. Mam średnie przekonanie do różu, chociaż zupełnie nie chodzi mi o dopasowanie do drewna, tu nic mi się nie gryzie. Ale to tylko moja osobista niechęć do różu. Według mnie aż się prosi o jakiś zdecydowany kolor na fotelach, ja widziałabym tam jakiś odjechany wzór. Te fotele (nawet różowe, a może szczególnie różowe :lol: ) moim zdaniem będą tym "jajem".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kanapa jest czarna, odcień ciepły, raczej w beż niż w niebieski

 

przywiozę fotele to się zobaczy, może rzeczywiście ten róż jednak "siądzie"zwłaszcza, ze tkanina, którą mam to jest ciemny róż taki raczej amarant tylko odrobinę bardziej w czerwień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa fajna i połki miodzio tylko ten stolik rzeczywiście nie pasi a fotele różowe moim zdaniem jak najbardziej ok :)

a czy ta szafka tv jest na stałe? Pytam bo ja laik i nie wiedziałam czy mozna laczyć ciemne drewno z jasnym i mam z tego powodu dylemat podłogowo - meblowo - drzwiowy :cry:

ja chcialam jeden czerwony fotel ale mąż powiedział że "chyba że w gabinecie" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie szafka tv na stałe

ja uważam, zę można łączyć co się chce :)

tzn. jak czujesz, że jest ok, to nie ma co się zasadami przejmować.

 

Na razie przytaszczyłam dwa fotele plastikowe z dworu i nakryłam jeden tkaniną różową a drugi szarą w róże. Poczekam, samo się wyklaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie szafka tv na stałe

ja uważam, zę można łączyć co się chce :)

tzn. jak czujesz, że jest ok, to nie ma co się zasadami przejmować.

 

Na razie przytaszczyłam dwa fotele plastikowe z dworu i nakryłam jeden tkaniną różową a drugi szarą w róże. Poczekam, samo się wyklaruje.

 

To możesz cykniesz fotkę i pokażesz?

A szafka pod tv jest czarna, o ile pamiętam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voila, juz dawno(czyli dziś rano) powinnam była tak zrobić

http://i683.photobucket.com/albums/vv195/Irma_murator/salon063.jpg

http://i683.photobucket.com/albums/vv195/Irma_murator/salon066.jpg

 

z dwóch stron żeby był ogląd całości

jedno jest z lampą i dlatego takie brzydkie

ta szmata na stoliku to zasłony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jednak różowy, chociaż byłam przeciwniczką... Jakoś tak mi tu pasuje, może właśnie tego brakowało? Fajnie ożywia, ale nie dawałabym już nic więcej w tym kolorze. Ten drugi materiał też jest fajny, ale bardzo stateczny, wszystko zależy jaki chcesz osiągnąć efekt. A ten materiał na zasłony to dokąd? Jeśli do salonu, to według mnie te kwiaty tym bardziej odpadają. Wiem, że niby można łączyć różne wzory i faktury, ale ja jakoś nie lubię takiego misz-maszu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jednak różowy, chociaż byłam przeciwniczką... Jakoś tak mi tu pasuje, może właśnie tego brakowało? Fajnie ożywia, ale nie dawałabym już nic więcej w tym kolorze. Ten drugi materiał też jest fajny, ale bardzo stateczny, wszystko zależy jaki chcesz osiągnąć efekt. A ten materiał na zasłony to dokąd? Jeśli do salonu, to według mnie te kwiaty tym bardziej odpadają. Wiem, że niby można łączyć różne wzory i faktury, ale ja jakoś nie lubię takiego misz-maszu.

 

no właśńie do salonu...gdyby nie te cholerne zasłony( nie mam mowy o kupnie innych - mąż zabije) to pewnie bym wzięła te szare róże, mimo, ze początkowo nie chciałam statecznego klimatu osiągnąć. Zreszt a co ja gadam tak samo bym głupiała jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...