Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

rózowy-amarantowy, fajnie wyszły szafki nad kanapa, a ja w swej naiwnosci myslałam ze ty masz tam zarypistą tapetę w korę brzozy :roll:

 

:) tak....zarypisty itong marki Pcim Dolny :)

ale wyobraznia robi swoje prawda? Jakoś pasował mi tam taki fornir brzozowy. Twój dom kojarzy mi się z takim naturalnym stylem i moze dlatego wcisnełam tam jeszcze i tą brzózkę. A wiesz jak ona ładnie z kwiatami na kloszach lamp grała? łojej :lol: :o :roll: :wink:

Te szafeczki tez fajne i powiem cos więcej dzięki nim zaczełam rozmyślac czy jakiegoś podobnego"wkopu" na szafki nie zrobić u siebie w kuchni, bo mam taką ściane 4,5 metra i nie chce klasycznych szafek wiszących, tylko coś ozdobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

te moje szafki są bardzo płytkie

mieszczą się w nich filmy i jakieś drobiazgi

talerz nie wejdzie za boga :)

Musiałabyś sporo dołożyć tej scianki, zeby to miało w kuchni sens...

 

Taka tapeta w brzózki tez mi się bardzo podobała, ale właśnie nie chciałam osiągnąć takiego naturalnego klimatu, mąż nie znosi stylu eko - kolory ziemi... pewnie dlatego tyle u mnie białego mdf -u i zero kamienia.

Ta szafka też miała być biała tylko stolarzowi się pokręciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te moje szafki są bardzo płytkie

mieszczą się w nich filmy i jakieś drobiazgi

talerz nie wejdzie za boga :)

Musiałabyś sporo dołożyć tej scianki, zeby to miało w kuchni sens...

 

Taka tapeta w brzózki tez mi się bardzo podobała, ale właśnie nie chciałam osiągnąć takiego naturalnego klimatu, mąż nie znosi stylu eko - kolory ziemi... pewnie dlatego tyle u mnie białego mdf -u i zero kamienia.

Ta szafka też miała być biała tylko stolarzowi się pokręciło.

wa widziasz. Ja chce tylko ozdobe nad blatem, szafek mam i tak od cholery stojących. A na góre moze jakies kieliszki wrzucic, albo przyprawy. W każdym razie taka szafeczka musiałaby i mnie miec ze 25 centów głębokości.

Ja lubie styl naturalny, ale bez przegięć. Dla mnie to najbardziej akceptowalny styl w którym może byc nowoczesna nawet dość ascetyczna zabudowa i dom nie wygląda jak rzeźnia. U ciebie jest dośc naturalnie mimo wszystko, ale widze ze chcesz wkroczyc jeszcze troche w umiarkowany glamour cokolwiek to oznacza. Własny irmowy styl

poduszka przy brązach wpada az w turkus, trzeba sie przyjzec zeby zobaczyc jeans. To tak jak z tym ytongiem ;)i brzózkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj widać, że róż pasuje! ;)

 

http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best9_(http://www.e-gify.pl).gif

 

No niech Wam będzie, że pasuje. :wink: :D

 

Ale turkus też, tylko lepszy byłby bardziej oczojebny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj widać, że róż pasuje! ;)

 

http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best9_(http://www.e-gify.pl).gif

 

No niech Wam będzie, że pasuje. :wink: :D

 

Ale turkus też, tylko lepszy byłby bardziej oczojebny. :wink:

turkus by pasował tylko ciemnyi soczysty i gdyby jeszcze z zielenią był zestawiony taką co na lampach jest. tylko trzeba by to było wtedy powtórzyc w odpowiednich proporcjach w kilku miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak najabardziej pasują szare róże...no kurcze niestety

Na żywo to widać dość wyraźnie...

 

 

jak patzrę na pokój od strony jadalni to działają mi na nerwy trzy duże płaszczyzny koloru.

kolor dębu, kolor kanapy i tego różu

jakoś złe proporcje się robią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak najabardziej pasują szare róże...no kurcze niestety

Na żywo to widać dość wyraźnie...

 

 

jak patzrę na pokój od strony jadalni to działają mi na nerwy trzy duże płaszczyzny koloru.

kolor dębu, kolor kanapy i tego różu

jakoś złe proporcje się robią...

 

To daj turkus-śmurkus :wink: :lol: :lol: ... albo żółty welur... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to strzel fotel w cytrynke na czarnym tle ;)

A tak na serio, to jesli jeden ostry kolor to za dużo to poszukaj materiału szarego w rózowe róże i bedziesz miała kompromis. Jeśli się zapętliłas to odpuśc temat fotela na chwile:)

 

serio, to nie mogę kupić kolejnego materiału obiciowego, bo nie mam już na to kasy

Nie chodzi o ostry kolor tylko o wzór, a raczej jego brak, a raczej nadmiar jednolitych plam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaaa....

turkus - śmurkus

ja bym chciała żółty welur...

ja za tym :) mi to najbardziej pasi, ale 'pasi' nie znaczy 'jest kreatywne' anie też 'jest autorskie' :)

 

:)

Żółty jest ostatnio moim ukochanym kolorem

Ale nie było zółtego weluru a poza tym miejscem gdzie kupuję ceny kosmiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak najabardziej pasują szare róże...no kurcze niestety

Na żywo to widać dość wyraźnie...

 

 

jak patzrę na pokój od strony jadalni to działają mi na nerwy trzy duże płaszczyzny koloru.

kolor dębu, kolor kanapy i tego różu

jakoś złe proporcje się robią...

 

To daj turkus-śmurkus :wink: :lol: :lol: ... albo żółty welur... :lol:

 

Jak już pisałam - to byłby trzeci materiał na te fotele. Nie da rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To weź róże, nie wieszaj zasłon, sprzedaj je i kup inne. Jeśli masz się wkurzać przez ten róż, trzeba coś z tym zrobić. Wystaw materiał na allegro i już. Ktoś kupi - ok, jeśli nie - będziemy nadal myśleć 8)

na razie postanowiłam zamocowac karnisze i zawiesić atrapę zasłon w oknie i chwilę jeszcze poczekać. Zobaczymy co będzie.

Jak się patrzy na salon od strony jadalni to pasują najbardziej szare róże, a jak się patzry na fotele z salonu ( w tle jadalnia) to najbardziej pasuje różowy. I bądz tu człowieku madry.

Swoją drogą to nieźle mnie stolarz załatwił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma a już myślałam że decyzja podjęta. Ja nie wiem co tu się zastanawiać. IMHO jedyna opcja to róż. Te cwiety zrobia z tego pomieszczenia salonik starszej pani :wink:

 

P.S. źle zrobiłaś że odpuściłaś stolarzowi. to jest najbardziej reprezentacyjne miejsce w domu. powinno byc dokładnie tak jak zaplanowałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...