Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Masz rację. Dlatego walczyłam jak lwica i równe przycięcie paneli choć układał je mój mąż własnoręcznie :lol: Bałam sie też juz ei samego wygladu ale tych metrów które trzeba czyscić w zakamarkach, wygrzebywać brudek spod listwy, z kacików itp :wink:

W progach pod drzwiami mam jednak listwy. Ale jakoś da się z nimi żyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Irmo!

Zagladam do Ciebie czasami ale nic nie pisze, bo co ja mam komentowac takie wnetrza, moge podgladac tylko i sie uczyc. :wink:

Juz kilka razy chcialam napisac tylko o jednej sprawie i zawsze jakos mi glupio bylo, ale napisze jednak, bo co zerkne na fotki, to mnie meczy ta kwestja. :oops:

Chodzi o krzeslo przy biorku dla Twojej coreczki.

Wiem, ze w tym wieku nie siedzi tam za wiele, ale jednak, jak juz siedzi, to dobrze bylo by podkladac Jej cos pod nozki aby tak nie zwysaly. To ze wzgledu na kregoslup.

A na przyszlosc jak juz bedzie wieksza, to tez z tego co wiem, do komputera polecaja aby fotel mial podparcia pod lokcie, najlepiej regulowane.

Ja tak pisze to co mi wiadomo, choc wszystkiego na ten temat nie wiem, tyle tylko co nam rehabilitanci mowili.

Moze na obecna chwile warto pomyslec o jakims podnozku. Wysokosc sie dobiera tak aby po oparciu nog na nim, byl kat prosty w kolanie.

To ja tylko tyle i przepraszam, ze glowe zawracam, zwlaszcza jesli juz gdzies poprzednio byla o tym mowa. :oops:

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zelijko! dzięki, ze napisałaś :)

Ja to wiem, ale krzesło ma regulowaną wysokość, a Marysia jest coraz większa, więc myślę, ze jej nie zaszkodzi. Fakt, ze mogę jej dać jakiś podnóżek...pomyślę o tym. Mam nawet taki malutki, do łazienki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma, dawno nie zagladalam do Twojego dziennika i sobie przypomnialam i jest pieknie, jak z żurnala. bardzo ladne masz wnetrza. chociaz bialy w kuchni i biale krzesla troche by mnie przerosly - nie wyobrazam sobie tego myc przy moich galganach, ale mi sie bardzo podoba.Łazienki piekne, ta biala tez. A impregnowalas czyms te biale fugi? Ja mialam biala lazienke z bialymi fugami i stwierdzam ze jest to koszmar bo te fugi w miare uzywania robia sie szare. Sama nie wybieralam tych kafli, bo wprowadzilismy sie do mieszkania ktore mialo tylko 8 mcy wiec szkoda bylo to wszsytko skuwac, ale u mnie sie nie sprawdzaly te fugi, tez nie wiadomo co to za fugi byly (tez to bylo ok 12 lat temu)

Piekny domek macie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma, dawno nie zagladalam do Twojego dziennika i sobie przypomnialam i jest pieknie, jak z żurnala. bardzo ladne masz wnetrza. chociaz bialy w kuchni i biale krzesla troche by mnie przerosly - nie wyobrazam sobie tego myc przy moich galganach, ale mi sie bardzo podoba.Łazienki piekne, ta biala tez. A impregnowalas czyms te biale fugi? Ja mialam biala lazienke z bialymi fugami i stwierdzam ze jest to koszmar bo te fugi w miare uzywania robia sie szare. Sama nie wybieralam tych kafli, bo wprowadzilismy sie do mieszkania ktore mialo tylko 8 mcy wiec szkoda bylo to wszsytko skuwac, ale u mnie sie nie sprawdzaly te fugi, tez nie wiadomo co to za fugi byly (tez to bylo ok 12 lat temu)

Piekny domek macie

Dorbie, bardzo Ci dziękuję za komplementy.

Co do białych krzeseł - to skóra ekologiczna i w miarę dobrze się czyszczą. Z szafkami w kuchni wogóle nie ma problemu :)

Natomiast co do fugi - mam mało kafli to raz, a dwa, ze fuga jest epoksydowa, więc nie powinna stwarzać wielkich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorbie, bardzo Ci dziękuję za komplementy.

Co do białych krzeseł - to skóra ekologiczna i w miarę dobrze się czyszczą. Z szafkami w kuchni wogóle nie ma problemu :)

Natomiast co do fugi - mam mało kafli to raz, a dwa, ze fuga jest epoksydowa, więc nie powinna stwarzać wielkich problemów.

 

 

No, tak, zawsze jest jakies lepsze rozwiazanie, tylko trzeba miec taka wiedze - fuga epoksydowa. U nas byla taka chamska, wygladala jak gips(bo i dodatek w tym byl gipsu przeciez) i nierowno polozona, takze ona sama mi sie zle kojarzy. Ale to nie ja te kafle wybieralam.

 

W kazdym razie domek cudenko w srodku i na zewnatrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszo, nic już nie szykuję :)

w domu na razie nic się nie dzieje, wszystkko już widzieliście.

JAk zawisną zasłony i będą wytapicerowane fotele to coś pstryknę. A na razie wszystko w proszku.

Jakieś obrazki trzeba powiesić, bo na razie nie mam ani jednego. Jakoś zadbać o ten dom, ale to dopiero zimą jak przestanę się w ziemi grzebać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...