Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie przejrzalam wszytkiego, bo musze isc w koncu ogrod pielegnowac,

a w temacie ogrodu przyszlam poogladac, wnetrza sa fajne,

 

wskaż strone z ogrodem, bo mnie noc zastanie przy czytaniu, a juz i tak zdradzam objawy uzaleznienia

 

gramatycznie to bylo w ogole? licze na zrozumienie

no i to co masz w stopce jak zwykle na czasie

zyciorysy rownolegle;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiele widac szczegółów:(

Jest OK, chociaz ja bym tą amebę trocę ujednoliciła.

 

jest tendencja do robienia amebowych ogrodów, tak jest najprosciej bo takie organiczne klształty sie kojarzą z naturą.

 

Ale fajne efekty mozna uzyskac wprowadzając troche prostych, bo rosliny i tak łąmią ostrą linię.

 

Nie bede ci wciskac zebys zrobila cos innego, projekt jest ok, jest spojny, ma wnętrza, cos sie dzieje.

 

Z drugiej strony masz nowoczesne wnetrza w domu, mozna ogród tez troche nawiązać bardziej do wnetrza, ale niekoniecznie, zalezy co ci sie podoba.

 

Nie widze opisów roslin.

ciekawi mnie to ciemnozielone, bo jak rozumiem jasnozielone bedzie trawnikiem, ciemnozielone rozliny, ale masz ich mniej wrysowanych zeby to wypelnily, przynajmniej na moje oko.

Podoba mi sie uklad nawierzchni i tarasow.

Zalozenie jak widze bylo takie bardziej geometryczne przy domu i dziksze dalej?

Barzdo jestem ciekawa jak bedzie wygladal twoj gotowy ogród, bo wnetrza mi sie barzdo podobały. Niestety z ogrodem nie jest tak łatwo jak ze stolarka czy meblami, trzeba czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...