Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

:lol:

W takich realizacjach urzeka mnie co innego tak naprawdę.

Prosty sposób, wręcz prowizorka niemalże. I ten blat..... Przy cenach jakie u nas kosztuje blat betonowy to towar luksusowy, dla wielu neiosiagalny.

I tak prosta z pozoru rzecz staje się dla większości z nas niedostępna :lol:

I nijak się tu mają upodobania estetyczne i gusty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol:

W takich realizacjach urzeka mnie co innego tak naprawdę.

Prosty sposób, wręcz prowizorka niemalże. I ten blat..... Przy cenach jakie u nas kosztuje blat betonowy to towar luksusowy, dla wielu neiosiagalny.

I tak prosta z pozoru rzecz staje się dla większości z nas niedostępna :lol:

I nijak się tu mają upodobania estetyczne i gusty :lol:

 

czyli zrobienie samemu takiego blaciszcza jest nierealne? (z ciekawosci pytam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety Mayland ma rację

ja też bardzo chciałam takie betonowe blaty...

ale nie chciało mi się o nie walczyć, to w końcu tylko blaty...Gdybyśmy ja albo mój mąż mieli trochę smykałki do robótek ręcznych to pewnie bym takie blaty miałą. Na wykonawców wynajętych nie liczę...rzadko bywają na tyle zmyślni, zęby zrobić coś czego wcześniej nie próbowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie szkoda....

nawet nie sam beton mi się podoba (choć lubię jego szorstkość), jak właśnie litość całości tego blatu... z powsadzanymi w nią wypowiedziami... to zdaje się być takie przemyślane i stanowcze a jednocześnie pozbawione śmieciowych niuansów itp....

Oczywiście to fabularyzowanie zwykłej rzeczy :) wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umknął mi kawał :(

Dobrzyca - Hortulus.

one nie sa pstrokate, tylko zle mają stronę zrobioną. Maja fajnie zrobionu ogród japoński, wogóle nie pstrokaty, szeleszczący ogród z traw, przytulny leśny zakąt, jest tam troche fajnych rzeczy.

ale na stronie nic nie widac, szukałam, bo wlasnych zdjęc mało mam, a chciałam jeszcze pooglądać, i u nich na stronie nie ma co.

Mozę sie boją że sie pomysł ukradnie?

Mam takiego znajomego, który nic nie pokazuje, bo sie boi ze mu ukradną. Może oni tez mają taka fobię. Ale na żywca warto zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak z butami, ale pozwoliłam sobie skopiować :oops: :oops: :oops: twój pieco-kominek. Mam smaka na taki sam lub podobny i chciałam mężowi pokazać go jak prezentuje się we wnętrzach, a twój najlepiej się do tego nadaje - jest pięknie !!!!!! Domek też mi się podoba, jest taki......cudowny!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo, oglądając zdjęcia z cyklu przed i po stwierdziłam, że ucywilizowana dzikość jest nadal piękna. A gdy jeszcze Twój ogrod się rozrośnie, będzie bosko. Okolice Krakowa nie kojarzą mi się z tak ładnymi miejscami, bo oprócz miasta znam głównie stację Płaszów! ;)

to nie są okolice Krakowa

to są okolice odległe od Krakowa o 300km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak z butami, ale pozwoliłam sobie skopiować :oops: :oops: :oops: twój pieco-kominek. Mam smaka na taki sam lub podobny i chciałam mężowi pokazać go jak prezentuje się we wnętrzach, a twój najlepiej się do tego nadaje - jest pięknie !!!!!! Domek też mi się podoba, jest taki......cudowny!!!!!!

 

dzięki, jak ja lubię jak mi dom chwalą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo, oglądając zdjęcia z cyklu przed i po stwierdziłam, że ucywilizowana dzikość jest nadal piękna. A gdy jeszcze Twój ogrod się rozrośnie, będzie bosko. Okolice Krakowa nie kojarzą mi się z tak ładnymi miejscami, bo oprócz miasta znam głównie stację Płaszów! ;)

to nie są okolice Krakowa

to są okolice odległe od Krakowa o 300km :)

hmm.. ...takie bardziej centralne, tak? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIdzę, że brzozy już Twoje nieźle liścia pogubiły. U mnie mneij spadło. Oczekuje istnego zasypu za jakiś tydzień dwa :roll:

 

Ucywilizowałaś...hmm.... no i dobrze. Dzikośc masz za płotem, napatrzysz sie do woli :wink:

A taczki to niczym u mnie, ciągle w uzytku są :lol: I zawsze do zdjeć muszę się pilnować by w kadr mi nie wlazły :lol:

Ale boski macie ten dom!!!!!

Wiem że to projekt indywidualny. Myślałaś moze o odsprzedazy tego projektu? Jakby co to moze miałabym chętnego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIdzę, że brzozy już Twoje nieźle liścia pogubiły. U mnie mneij spadło. Oczekuje istnego zasypu za jakiś tydzień dwa :roll:

 

Ucywilizowałaś...hmm.... no i dobrze. Dzikośc masz za płotem, napatrzysz sie do woli :wink:

A taczki to niczym u mnie, ciągle w uzytku są :lol: I zawsze do zdjeć muszę się pilnować by w kadr mi nie wlazły :lol:

Ale boski macie ten dom!!!!!

Wiem że to projekt indywidualny. Myślałaś moze o odsprzedazy tego projektu? Jakby co to moze miałabym chętnego :lol:

nawet jakbym myślała, to i tak sprzedać moze tylko autor projektu...tzn. ja muszę wyrazić zgodę, ale projekt jest jego

 

A co to za "hmmm" - uważasz, ze nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za "hmmm" - uważasz, ze nie? :wink:

Uważam, że zostawiłaś to co trzeba i tyle ile trzeba :lol: Moglaś śladem innych wykarczować wszystko, wyrównać, zasiać trawe, posadzic tuje i ułożyć kolorową kostkę. :p A w takich klimatach jak masz obecnie nawet przerosnieta trawa wygląda lepiej niż ta skoszona :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...