Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Marku, fajna kuchnia może i dla szaraczków, ale przede wszystkim dla czyściochów :)

Malgoś, ja bym na takim małym balkonie jednak sama kombinowała....

 

Marzylam o takim blacie, ale w naszych warunkach slabo to wykonalne zeby dobrze wygladalo.

 

Moze i masz racje z tym kombinowaniem, ale troche pekam... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko piszecie ze jak zagladam musze stronami nadrabiac:)

fajna ta bedocja. W krakowie jest fajnie tylko jak sie jest turystą, albo studentem.

Ogród masz klimaciasty.

jakbys chciala zrobilabym ci projekt, bez zobowiazan, ... :)

Tzn podrasowalabym tamten troche.

Tylko u mnie to trwa dlugo jak z serca robie:)

Wlasnie dzisiaj o 1 w nocy po roku intensywnego myslenia nad swoim jednym zakatem ogrodu (jednym z kilku) w koncu mnie olsnilo. Jeszcze mi pare zostało.

Co robisz z resztą hektara? To las jest czy cos uprawiac trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Las, na szczęście a moze i szkoda, bo sad mi się marzy...

 

Co do projektu - bardzo chętnie bym skorzystała z podrasowania... :wink:

Tylko, ze ja już naprawdę prawie wszystko posadziłam...może tego nie widać, bo to małe jeszcze jest....

Jakby co to mogę się odwdzięczyć rasując coś wewnatrz :)

 

 

 

Jeśli naprawdę chciałoby Ci się na to spojrzeć fachowym okiem to mogę Ci go podesłać z dokładniejszym opisem na jakiegoś maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba :) moze nawet experymentowalbym z jakąś strefą dziczy w obrębie tych włości :) .... Cieplo wspominam sobie rozne przygodowe zakamarki i dzikosci natury z ogrodu mojego dziecinstwa... te wszystkie tajemnice,,, 'moje fragmenciki swiata'... kryjowki.... dzieci sie zmieniaja ale wciaz chyba mają inklinacje do tajemniczych ogrodów, marzen itp ... plastikowe samochodziki tego nie zastapia....

 

i masz od poczatku u mnie wielki usmiech (całusa chyba nie wypada) za to ze cenisz i zachowalas swoje drzewa....

 

i znow cos od smieciarza :)

(starck tv star & judge)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle pisałam i znowu mi zeżarło

ale mam beznadziejny internet....

W skrócie: Bardzo się cieszę, ze ogród (trochę na wyrost ta nazwa) się podoba.

Bardzo bym chciała, zęby był dziki ale w taki uporządkowany sposób...oksymoron?

marzy mi się tajemniczy ogród, chociaż tajemniczych zakątków Ci u nas dostatek :)

Mam polanę ze starymi pniami, kawałek grabowego lasu, kawałek sosnowego, dla dzieci - bajka

 

A co do wycinania drzew - no taka święta to ja nie jestem. Sporo wycięłam i jeszcze wytnę, np akacji(znaczy się robinii) na pewno się pozbędę. rozsiewa się totot jak chwast!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku pzrstrodze i dla rozrywki: ale z zupełnie innej beczki - maż zamontował karnisze, wiec postanowiłam sprawdzić jak będzie się prezentować materiał na zasłony jako gotowa zasłona.

Pzrerzuciłam tkaninę przez karnisz i ....zonk

zonk jak cholera!

nie wiem jak ja to sprawdzałam, ale nie pasuje to wogóle do abażurów z jadalni

tadam!

Ludzie, trzymajcie mnie, ja chyba oślepłam!!! :evil:

 

no i teraz pytanie hamletowskie: co wymienić (znowu) tkaninę czy abażury.

 

a wszystko przez to, ze byłam zbyt pewna siebie i nie sprawdziłam tylko kupiłam w ciemno. I się okazało. Deseń za mocny a kolor tła zbyt kremowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...