Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Irma, doradzisz mi cos? Widzialas moze moje okno to w salonie, gdzie impra byla glownie? Okno jest takie glupio male w stosunku do wysokosci pomieszczenia, wiec pomyslalam, zeby powiesic zaslony prawie od samej gory (tam jest taki wystep - obudowa belki, to pod nia) - czyli byloby gdzies z 3,60 m tej szmaty na wysokosc. Chce uzyskac "czysty" efekt, zaslonic rury i kaloryfer - oczywiscie tylko biala tkanina wchodzi w gre. Masz jakis pomysl, zeby to bylo na tyle gladkie, zeby dawalo taki czysty efekt, ale na tyle przepuszczajace swiatlo, zeby nie zrobilo sie ciemno? Zamowilam wszystkie biale tkaniny ze stylus.pl, ale jakos nie mam do niczego przekonania... :roll:

ja nie Irma i nic konkretnego nie doradze, ale zajrzyj sobie jeszcze na strone dekoria.pl, a druga sprawa, to w ikea są takie białe cieniutkie bawełniane zasłony jak prześcieradło(ino chyba na 3 metry długie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma, doradzisz mi cos? Widzialas moze moje okno to w salonie, gdzie impra byla glownie? Okno jest takie glupio male w stosunku do wysokosci pomieszczenia, wiec pomyslalam, zeby powiesic zaslony prawie od samej gory (tam jest taki wystep - obudowa belki, to pod nia) - czyli byloby gdzies z 3,60 m tej szmaty na wysokosc. Chce uzyskac "czysty" efekt, zaslonic rury i kaloryfer - oczywiscie tylko biala tkanina wchodzi w gre. Masz jakis pomysl, zeby to bylo na tyle gladkie, zeby dawalo taki czysty efekt, ale na tyle przepuszczajace swiatlo, zeby nie zrobilo sie ciemno? Zamowilam wszystkie biale tkaniny ze stylus.pl, ale jakos nie mam do niczego przekonania... :roll:

ja nie Irma i nic konkretnego nie doradze, ale zajrzyj sobie jeszcze na strone dekoria.pl, a druga sprawa, to w ikea są takie białe cieniutkie bawełniane zasłony jak prześcieradło(ino chyba na 3 metry długie)

 

No wlasnie ino 3 metry maja... Na dekorii patrzylam, ale od nich zamowilam juz kilka probek i mi wiecej na ten sam adres glupole nie przysla. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przed chwilą mój synuś (skąd mu to przyszło do głowy!) powiedział do swojej siostry zamiast "nie dasz mi w dupę", "nie dawam Ci dupy..." pierwsze też nie jest zbyt ładne ale to drugie?!!!! :o

:lol: :lol: Złoto nie dizecko :lol:

 

no ma gadane chłopak :lol: :lol: :lol:

fajne lampki :) mi się widzą.... zasłonka tyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo

ja po prośbie

 

w sypialni mam na podłodze baaardzo ciemny prawie czarny dąb. jedna ze ścian jest z palisandru. żeby się te drewna z sobą nie połączyły to są oddzielone paskiem czarnych kafli. i teraz jak przyszło co do czego to szukam listew przypodłogowych. myślisz że jakbym dała z palisandru to bym zmaściła?

 

http://www.pwizba.pl/sklep/galerie/0619cc921329451797fc876fde029cc022228_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu... ten pomysł akurat mi sie nie widzi. po pierwsze te jasne kafle bardzo by dawały po oczach. po drugie ma być ciemno więc taka opcja odpada. poza tym to są płytki z czarnej łazienki, które po prostu wychodzą do sypialni, więc one raczej już koloru nie zmienią :wink:

 

przypominam jak to wygląda (to czarne co wygląda jak listwa przypodłogowa to właśnie są kafle)

 

http://img204.imageshack.us/img204/3894/syp020005.jpg

 

 

 

bardzo ci dziękuję za rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...