Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ludzie co za dzicz! nie mam prądu, nie mam ciepłej wody, jajecznicę robię na kozie - niech bedzie blogoslawiona!

a wszystko przez cholerny śnieg!!!

piszę od mamy i na dodatek co chwila wyskakują mi jakieś p...ip reklamy!

 

Ktoś dzisiaj zginie...

 

my właśnie pospołu ze strażą sprzątamy połamane drzewa.

Prądu nie ma codziennie :) (a to oznacza że nie ma go na całej linii ciągnącej się jeszcze przez wiele wiosek dalej w stronę Cisnej)

przekaźniki działają z dużych miast w stronę centrum polski (mam jedna kreskę), wczoraj i dzisiaj przekaźnik na Jaworze padł i było tylko kilka stacji radiowych. W mojej (przyszłej) wiosce nie było prądu przez 18h (w Banku Spółdzielczym też :):) ) wiec padły przekaźniki komórek, internet, wsio... Alaska :)

wiec muszę stwierdzić : fajne to jest :):)

 

apropos reklam:

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1865

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co za dzicz! nie mam prądu, nie mam ciepłej wody, jajecznicę robię na kozie - niech bedzie blogoslawiona!

wiesz, niektórzy twierdzą ze taka jajecznica jest lepsza (także we wspomnieniach) od tych wszystkich robionych na SMEG'u czy Bosch'u :) (apropos, postrzegasz smak takiej jajecznicy jako lepszy ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledwie co!

zamierzam się z tego szczęścia upić, kupiłam małpkę ajerkoniaku :)

 

jajecznica na kozie smażona - bezcenna :)

ale brak zmywarki niestety nie został tym zrekompensowany.

 

Ludzie TRZY DNI nie bylo prądu!

ja pierdziu!

Jestem uzalezniona od tylu rzeczy, a nie zdawałam sobie z tego sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie teraz wyobraźcie, że ja przeprowadziłam się bez ani jednego gniazdka, lampki/były tylko u młodej/, o kuchni, zmywarce, drzwiach wewnętrznych, ogrodzeniu, garażu, tarasie/który już jest! 8) / nie wspomnę... :evil: I mieszkam tak nadal! :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja spędziłam cały dzien na budowie, gdzie na stole z płyty poździaczowej zjadłam sniadanie, obiad i kolację i też nie mamy drzwi i nawet kanalizacji nie mamy i nawet sciany nie zagruntowane, ale i tak z niechęcią ruszyliśmy w końcu do tak zwanego domu.

Jednak co prawda to fakt. Uzależnieni jestesmy od mediów jak cholera

Czółko Irma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czółko, czółko :)

fotele mają około 35 lat...dlatego takie fajne :)

 

a tak zupełnie od czapy : właśnie wróciłam z imprezy parapetówkowej u mojego klienta - kocham swoją pracę, a najbardziej jak klienci się słuchają :) i wszystko się pięknie udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...