Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No niekoniecznie..... Tylko wełną jest wybity i płytami na podłodze. Trzeba zrobić ściany, podłogę.... Wysoki na ok. 2,2m na środku ale to pełny skos więc powierzchni nie jest tak wiele. Ale zawsze można to jakoś zagospodarowac bo szkoda tego tak zostawiać.

Narazie jednak musimy dokończyć to co brakuje na dole a potem pewnie altanę i może wteeeedy pomyśle o strychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek będę mieć różowe fotele, ale się cieszę!

 

 

Niniejszym dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze tapicerki :)

a, to jednak różowy wygrał? A to fajnie! :D

Ja niedługo będe dobierac kolor obicia kanap i kolor danisów do wnętrza, chyba też wtedy zacznę pytać, bo ciągle się waham. Poczekam tylko, jak ostateczna kolorystyka podłogi się ustali (dzisiaj II warstwa oleju)..

 

miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze strych do wykończenia 8) Poł moje, pół męża 8) :lol:

A u mnie narazie tylko strych wykończony ;). Lepiej juz tam nie będzie(chyba ze mi kasa będzie wyciekać z kieszeni)Moze doczekać się najwyżej żarówki i wyłącznika z odzysku

Irmo zawsze możesz uszyc te czarne róże jako pokrowce dodatkowe na rzepy i ubierać je na różowe fotele (byleby nie farbował materiał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nieeee ja od dawna to o tym myśle :lol: Kasy sporo trzeba :roll: :evil:

no tak...apropos kasy to znowu przytarłam samochód...

 

I tak mie ne pobije nikt z przyciraniem... :lol: ...dwa tygodnie temunie zauważyłam słupa w Arkadii, a tydzień temudrzewa...w lesie... :roll: :o :evil: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie odrazu mąż posadził do kombi. Co ja sie naklełam przy parkowaniach, cofaniach i wogóle.... :lol: Od początku jeżdżę duzymi, juz się oswoiłam. Teraz jestem bardzo zadowolona bo mam minivana ale jest bardzo zwrotny i świetnie sie nim wywija w każdym miejscu. Dużo zależy od zwrotnosci auta. Nie każdym duzym czy małym równei sprawnie sie wykręca. Więc mysle dziewczyny, że to NIE JEST WASZA WINA! :wink: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...