Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mnie odrazu mąż posadził do kombi. Co ja sie naklełam przy parkowaniach, cofaniach i wogóle.... :lol: Od początku jeżdżę duzymi, juz się oswoiłam. Teraz jestem bardzo zadowolona bo mam minivana ale jest bardzo zwrotny i świetnie sie nim wywija w każdym miejscu. Dużo zależy od zwrotnosci auta. Nie każdym duzym czy małym równei sprawnie sie wykręca. Więc mysle dziewczyny, że to NIE JEST WASZA WINA! :wink: :lol:

 

 

I tego będę się trzymać. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się marzy terenówka... nawet częściowo zrealizowałam swoje marzenia, bo renówkę już mam! ;)

 

o to to!!! podpisuję się łobiema rencami :lol: :lol: :lol:

 

 

A tak a propos czujników parkowania krótka anegdotka.

Moja ambitna (naprawdę) koleżanka ruszała spod hotelu. Musiała cofnąć na moment na chodnik żeby łatwiej manewrować. Niestety krawęznik ją blokował. Nacisnęła mocniej na gaz z tekstem w głowie: cooo, jaaaa nie dam rady jakiemuś krawężnikowi? Nie dała. Jak wysiadła to na widok jej miny wszyscy się złozyli - owinęła zderzak wokół słupka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a propos czujników parkowania krótka anegdotka.

Moja ambitna (naprawdę) koleżanka ruszała spod hotelu. Musiała cofnąć na moment na chodnik żeby łatwiej manewrować. Niestety krawęznik ją blokował. Nacisnęła mocniej na gaz z tekstem w głowie: cooo, jaaaa nie dam rady jakiemuś krawężnikowi? Nie dała. Jak wysiadła to na widok jej miny wszyscy się złozyli - owinęła zderzak wokół słupka :D

 

:o :o :D

zatkało mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J anie lubie kocy wełnianych. Po praniu to juz nie jest to żeby nie wiem co.

Za to bardzo lubię te grubsze, polarkowe. To chyba akryl. Są miłe, szybko i łatwo sie je pierze, nie tracą wyglądu i miękkości. Dzieci je uwielbiają bo są miękkie i milusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo ładne... ale wyglądają na sztywne, jak dywaniki pod łóżko z Ikei :roll: ... Dzieci to powinny mieć takie mięciusie milusie do wtulania... tak sobie myślę... :roll: ... bo ja takie lubię... :oops: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzikowie mili, muszę kupić naprawdę ciepłe koce dla dzieci. Marzną w nocy...Ale wiecie chciałbym też żeby były ładne. Wełna merynos, owcza, akryl? polecicie mi coś? Na allegro jest tyle tego, ze zgłupiałam.

 

Zdecydowanie najcieplejsze sa te wszystkie kozy i wielblady, ale nie wiem, czy dzieci by je lubily, bo to jest gryzace troche... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...