Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

1. masz szpanerskie okularki :)

2. podoba mi sie to co widze

3. widzę też spory rozwój fotografa (sceny, przestrzały, światło naturalniejsze) :oops: 8)

4. ja nie widzę fuszerek, ale patrzę całościowo, koncepcyjnie...

5. jest oryginalnie - widać różne rozmowy i dialogi... czuje też miejscami prowokacyjna naturę :)

 

fajnie to wygląda. Jakie sa roznice fotki vs rzeczywistosc?

 

no i jak Ci sie mieszka ? (bo widze że w zasadzie po budowie i remoncie na fotkach juz nie ma śladu, porządeczek też jest :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. masz szpanerskie okularki :)

2. podoba mi sie to co widze

3. widzę też spory rozwój fotografa (sceny, przestrzały, światło naturalniejsze) :oops: 8)

4. ja nie widzę fuszerek, ale patrzę całościowo, koncepcyjnie...

5. jest oryginalnie - widać różne rozmowy i dialogi... czuje też miejscami prowokacyjna naturę :)

 

fajnie to wygląda. Jakie sa roznice fotki vs rzeczywistosc?

 

no i jak Ci sie mieszka ? (bo widze że w zasadzie po budowie i remoncie na fotkach juz nie ma śladu, porządeczek też jest :))

dzięki, zwłaszcza za nr 3 :)

nr 5 mnie zdziwil, nie myślałam, ze jest oryginalnie... trochę namieszałam,a le mało.

mieszka się naprawdę dobrze.

uwielbiam siedziec wieczorem na kanapie. stamtąd najwięcej widac. siedzę i sama się nadziwić nie mogę, ze tak mi się u mnie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie to mnie zadziwia :)

wszyscy się Twoją chałupką zachwycają, a juz nie wspomnę, ze z zewnątrz jest naprawdę super, a Ty nie masz przekonania? WHY?!

jeśli to do mnie to Ci powiem, że z zewnątrz to jest super, nic bym nie zmieniła. Natomiast w środku, no cóż :roll: Źle nie jest, ale żebym piała z zachwytu??

Może to dlatego, że przesiaduję na forum, oglądam ciekawe rozwiązania w innych domach i mi łyso, że nie wpadłam na to sama??? :roll: Ale dobra, juz milczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...