Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zapomniałam napisać: kocyki z mikrofibry są boskie! Gucio swój uwielbia, robi awantury jak próbuję go przykryć czymś innym.

Zamierzam kupić jeszcze dla siebie i dla mojej mamy :)

 

:lol: :lol: :lol:

 

ostatnio zostawił kocyk u babci i okropnie się darł. Trwało to już chwilę i żadne tłumaczenia nie skutkowały. W koncu słyszymy trzask otwieranych drzwi i Marysię, która mówi: masz, ale tylko na jedną noc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam napisać: kocyki z mikrofibry są boskie! Gucio swój uwielbia, robi awantury jak próbuję go przykryć czymś innym.

Zamierzam kupić jeszcze dla siebie i dla mojej mamy :)

 

:lol: :lol: :lol:

 

ostatnio zostawił kocyk u babci i okropnie się darł. Trwało to już chwilę i żadne tłumaczenia nie skutkowały. W koncu słyszymy trzask otwieranych drzwi i Marysię, która mówi: masz, ale tylko na jedną noc :)

 

Kobiety sa empatyczne jednak. :) Umiarkowanie oczywiscie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Kto głosował za tą fuksją? - JA :lol: :lol: :lol: :lol: Wyobrażacie sobie w tym miejscu te kwiaty a la u cioci na imieninach? :wink: :wink: :wink:

 

Jest bosko!!!!!

 

Stolik prezentuje się świetnie (mała uwaga - mój narożnik ma 3,5x3,5 :wink:)

 

Zdjęcia dzieciaków w górnym holu - przecudne. A co jest na tych których nie widać?

Trochę mnie ta łodyga zbiła z pantałyku ale to przez to że na pierwszym planie i nie wiem o co kaman.

 

Ależ wszystko nabiera dodatkowego smaczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma! Ale pięknie u Ciebie! Podobnie jak Maryś - nie mogę się napatrzeć :wink: Jest bosko! Tak klimatycznie! A różowe fotele powalają mnie z nóg :o :wink:

Zresztą - wszystko mnie powala i Twój talent też, ale to już wiesz :wink:

 

dobranoc

Jutro ważny dzień. Spotkam się (pierwszy raz) z efilką, wu, skabą, markotką, Anią, Monią (chyba C) no i Kaśką :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

 

czy ja dobrze widzę???? trzymasz psa na łańcuchu :o :o :o

 

pies był na lince. Linka między drzewami a do niej na łancuchu, wszystko inne szło w drzazgi pies. Niestety przez pierwsze trzy miesiące nie było innego wyjścia...

uciekał i gryzł przechodniów, dopoki nie załataliśmy wszystkich dziur - 260mb musiał byc tak mocowany...ale nie cały czas, na noc był w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Kto głosował za tą fuksją? - JA :lol: :lol: :lol: :lol: Wyobrażacie sobie w tym miejscu te kwiaty a la u cioci na imieninach? :wink: :wink: :wink:

 

Jest bosko!!!!!

 

Stolik prezentuje się świetnie (mała uwaga - mój narożnik ma 3,5x3,5 :wink:)

 

Zdjęcia dzieciaków w górnym holu - przecudne. A co jest na tych których nie widać?

Trochę mnie ta łodyga zbiła z pantałyku ale to przez to że na pierwszym planie i nie wiem o co kaman.

 

Ależ wszystko nabiera dodatkowego smaczku

 

łodyga to naklejka...kupiłam na wyprzedaży w Ikei i tak już została...

a na zdjęciach, których nie iwdać tyż są dzieci :)

 

a co do narożnika, to gdzieś na ebay widziałam błyszczący biały kubik bez nóg, wielki był i bardzo fajny dla Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma! Ale pięknie u Ciebie! Podobnie jak Maryś - nie mogę się napatrzeć :wink: Jest bosko! Tak klimatycznie! A różowe fotele powalają mnie z nóg :o :wink:

Zresztą - wszystko mnie powala i Twój talent też, ale to już wiesz :wink:

 

dobranoc

Jutro ważny dzień. Spotkam się (pierwszy raz) z efilką, wu, skabą, markotką, Anią, Monią (chyba C) no i Kaśką :o :D

 

dzięki Nell

i baw się dobrze... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo no po prostu napatrzeć się nie mogę.....! :roll: :o

Stoliczek pięknie wkomponował się w Twój salon!

 

Ale najbardziej zachwyciło mnie to:

http://i683.photobucket.com/albums/vv195/Irma_murator/wnetrza022.jpg

Cuuuuuuuuudny klimacik wyszedł... Jestem naprawdę pod wrażeniem...! 8)

 

dzięki :oops: na żywo jest trochę bardziej biało

jest jeszcze nieskończony muszę powiesić coś żeby zasłonić drzwi wyczystki, ale, ja też lubię ten korytarz...jakoś światło się na nim bardzo fajne zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne wnetrza, naprawde mi sie podobaja :D

Ale ja tez wpadlam po prosbie: czy moglabys zrobic zdjecie spuszczonej rolety np. w kuchni? Przymierzam sie do zamowienia danisow i chcialabym zobaczyc jak wykonczony jest dol rolety. Bardzo prosze o zdjecie, jesli oczywiscie to jest mozliwe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne wnetrza, naprawde mi sie podobaja :D

Ale ja tez wpadlam po prosbie: czy moglabys zrobic zdjecie spuszczonej rolety np. w kuchni? Przymierzam sie do zamowienia danisow i chcialabym zobaczyc jak wykonczony jest dol rolety. Bardzo prosze o zdjecie, jesli oczywiscie to jest mozliwe:)

jutro pstryknę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...