Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz co mi sie podoba a na co wczesniej uwagi nie zwróciłam?

Zachodzące na ścianę w salonie połączenie barierki/murka z jadalni. Świetnie to sie zgrało dodatkowo zarysowując jeszcze jedną geometryczną bryłę we wnetrzu. Super to wygląda. Prosto a bardzo efektownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo wszyscy fachowcy i większośc osób chce równać, gładzić, dopieszczać, cmokać..... Coraz bardziej mnie to męczy, taka ślepo pojęta dokładność i cackanie się.

To podobnie jak z tym meblem który kiedyś wkleiłaś, tym z wypadnietym sękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam popodziwiać :o :o :o Pomimo tego ,że u mnie wnętrza są z innej bajki ,ale baaardzo mi się u Ciebie podoba .A tak na marginesie-jeżeli podjęłabyś decyzję o sprzedaży konsolki ,to masz we mnie natychmiastowego kupca .Jest przepiękna!!( ale może Ci się kiedyś znudzi????

za nic jej nie sprzedam :)

mam do niej ogromny sentyment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo mam pytanie o kolory na ścianach u Ciebie. Wczoraj byłam znowu w tikkurili i stałam godzine przed wzornikiem off-whitów. A raptem 5 kolorów było na krzyż. W rezultacie wziełam tą bazę ichnią bo jest lekko śmietanowa, ale może podpowiesz mi co wybrać z tej palety zeby miało ciut większe nasycenie?Chcę coś neutralnego troche w szarość troche w beż. Co ty masz na ścianach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam popodziwiać :o :o :o Pomimo tego ,że u mnie wnętrza są z innej bajki ,ale baaardzo mi się u Ciebie podoba .A tak na marginesie-jeżeli podjęłabyś decyzję o sprzedaży konsolki ,to masz we mnie natychmiastowego kupca .Jest przepiękna!!( ale może Ci się kiedyś znudzi????

za nic jej nie sprzedam :)

mam do niej ogromny sentyment

 

 

Wielka szkoda :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo mam pytanie o kolory na ścianach u Ciebie. Wczoraj byłam znowu w tikkurili i stałam godzine przed wzornikiem off-whitów. A raptem 5 kolorów było na krzyż. W rezultacie wziełam tą bazę ichnią bo jest lekko śmietanowa, ale może podpowiesz mi co wybrać z tej palety zeby miało ciut większe nasycenie?Chcę coś neutralnego troche w szarość troche w beż. Co ty masz na ścianach?

 

bardzo bym chciała Ci pomóc, ale ja nie pracuję na Tikkurilli i w związku z tym nie mam ich wzornika. Gdybyś brała farby Beckers lub PAra paint - służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo mam pytanie o kolory na ścianach u Ciebie. Wczoraj byłam znowu w tikkurili i stałam godzine przed wzornikiem off-whitów. A raptem 5 kolorów było na krzyż. W rezultacie wziełam tą bazę ichnią bo jest lekko śmietanowa, ale może podpowiesz mi co wybrać z tej palety zeby miało ciut większe nasycenie?Chcę coś neutralnego troche w szarość troche w beż. Co ty masz na ścianach?

 

bardzo bym chciała Ci pomóc, ale ja nie pracuję na Tikkurilli i w związku z tym nie mam ich wzornika. Gdybyś brała farby Beckers lub PAra paint - służę pomocą.

No to może znasz skład kolorów w tej Twojej jasnej farbie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie zauważył, ale Irma juz nie 'pyka' fotek z lampą :) !!!! Brawo!

Pewnie zapiera się solidnie o scianę albo ma już statyw :wink: :roll: Jeszcze drobnej korekty wymaga punkt bieli (White Balance) przez co korytarz jest bardziej żółty od sztucznego światła, ale to już kosmetyka.

Podoba mi sie pierwsze 50% i drugie 50% ostatnich zdjęć.... :) Na koncu korytarza to Twoje fotki?

Popieram Mayland z prostokatem (choc mi tez umknal na poczatku). Robi Ci sie juz lekki miszmasz ale moze to wynik komasacji w kadrze i tej zasłony na oknie wspartej koszykiem i szufelką kolo kominka :)

To co ja jeszcze dodam (nie wiem czy tak to wyglada w realu) ale fajnie rozprowadza sie swiatło z kuchennego okapu. (jak mówią 'ładnie siada')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to już jest coś.Pojde sobie teraz grzecznie sprawdzić skład tej farby i zastanowić się czy i w którą stronę od niego odbiegać.Swoją drogą strasznie trudno jest dobrać farbę z mieszalnika. zawsze sama mieszałam i miałam to co chciałam, a teraz wziełam jaśniuśką farbe-prawie białą i maznełam nią w sypialni- ekspozycja na północ.Mysle sobie, ze skoro tam jest w sumie zimne światło a farba wygląda na śmietanke to jest fajna na cały dom, po czym mnie tknęło i jak maznełam w pokoju wystawionym do południa to się okazało ze ta biel jest sina. Tak więc jutro przelecę po duzym pokoju jeszcze farbą bazową białą i może znajde odpowiedz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie zauważył, ale Irma juz nie 'pyka' fotek z lampą :) !!!! Brawo!

Pewnie zapiera się solidnie o scianę albo ma już statyw :wink: :roll: Jeszcze drobnej korekty wymaga punkt bieli (White Balance) przez co korytarz jest bardziej żółty od sztucznego światła, ale to już kosmetyka.

Podoba mi sie pierwsze 50% i drugie 50% ostatnich zdjęć.... :) Na koncu korytarza to Twoje fotki?

Popieram Mayland z prostokatem (choc mi tez umknal na poczatku). Robi Ci sie juz lekki miszmasz ale moze to wynik komasacji w kadrze i tej zasłony na oknie wspartej koszykiem i szufelką kolo kominka :)

To co ja jeszcze dodam (nie wiem czy tak to wyglada w realu) ale fajnie rozprowadza sie swiatło z kuchennego okapu. (jak mówią 'ładnie siada')

tak, na koncu korytarza to moje fotki

a statywu jeszcze nie mam, stawiam aparat na czymś np. na balustradzie. co do balansu to też zauważyłam, ale było już po ptokach.

Co to znacvzy że 50% opierwszych i ostatnich?

A co do miszmaszu to fakt, ale to już też po ptokach. Mam tylko nadzieję, ze oprócz Ciebie nikt nie zauważy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja byłam, kiedy mnie tu nie było? Wow! jakie zmiany! stolik świetny, fotele pasują jak ulał (a jak ja się upierałam przy tym różu!), a korytarz super ze zdjęciami! I te Twoje drzwi tak mi się podobają, szkoda, że nie chcę szybek, bo bym zrobiła podobne (może miałaś jeszcze inne pomysły drzwiowe? bo ja żadnych :oops: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...