Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gdzie ja byłam, kiedy mnie tu nie było? Wow! jakie zmiany! stolik świetny, fotele pasują jak ulał (a jak ja się upierałam przy tym różu!), a korytarz super ze zdjęciami! I te Twoje drzwi tak mi się podobają, szkoda, że nie chcę szybek, bo bym zrobiła podobne (może miałaś jeszcze inne pomysły drzwiowe? bo ja żadnych :oops: )

 

Mazo, zrób gładkie. całkiem serio mówię. Gdyby nie to, ze ja chciałam szybki, to też bym takie miała. Gładkie najlepsze są, do wszystkiego pasują, nigdy nie zburzą kompozycji, nie wybijają się z tła, nie tną przestrzeni i wogóle. Są the best.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pięknie u ciebie Irma wszystko zaczyna współgrać

mimo iż zupelnie nie moje klimaty to naprawdę Twoje wnętrza mają to coś :D (szczerze mowiąc myślałam ze różowe fotele to będzie porażka :oops: )

:)

Ania, dzięki

Nawet jakby to ja i tak je lubię i właśnie takie różowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja byłam, kiedy mnie tu nie było? Wow! jakie zmiany! stolik świetny, fotele pasują jak ulał (a jak ja się upierałam przy tym różu!), a korytarz super ze zdjęciami! I te Twoje drzwi tak mi się podobają, szkoda, że nie chcę szybek, bo bym zrobiła podobne (może miałaś jeszcze inne pomysły drzwiowe? bo ja żadnych :oops: )

 

Mazo, zrób gładkie. całkiem serio mówię. Gdyby nie to, ze ja chciałam szybki, to też bym takie miała. Gładkie najlepsze są, do wszystkiego pasują, nigdy nie zburzą kompozycji, nie wybijają się z tła, nie tną przestrzeni i wogóle. Są the best.

 

No jedynie gładkie mam gdzieś w wyobraźni, tylko się boję, żeby nie wygladały jak takie ordynarne najtańsze białe drzwi z supermarketu, albo takie jak kiedyś były w blokach... Zastanawiałam się, jak można takie proste uszlachetnić? :roll:

A szybek nie chcę, bo teraz mam i przeszkadza mi światło, kiedy mi ktoś (czyli małż) łazi w korytarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja byłam, kiedy mnie tu nie było? Wow! jakie zmiany! stolik świetny, fotele pasują jak ulał (a jak ja się upierałam przy tym różu!), a korytarz super ze zdjęciami! I te Twoje drzwi tak mi się podobają, szkoda, że nie chcę szybek, bo bym zrobiła podobne (może miałaś jeszcze inne pomysły drzwiowe? bo ja żadnych :oops: )

 

Mazo, zrób gładkie. całkiem serio mówię. Gdyby nie to, ze ja chciałam szybki, to też bym takie miała. Gładkie najlepsze są, do wszystkiego pasują, nigdy nie zburzą kompozycji, nie wybijają się z tła, nie tną przestrzeni i wogóle. Są the best.

 

No jedynie gładkie mam gdzieś w wyobraźni, tylko się boję, żeby nie wygladały jak takie ordynarne najtańsze białe drzwi z supermarketu, albo takie jak kiedyś były w blokach... Zastanawiałam się, jak można takie proste uszlachetnić? :roll:

A szybek nie chcę, bo teraz mam i przeszkadza mi światło, kiedy mi ktoś (czyli małż) łazi w korytarzu.

 

Mazo, to zrób sobie takie wstawki 4X4 cm lub coś w ten deseń ze szkła lub kwasówki... nigdy nie będą typowe, a nawet ze szkłem/mo/ze być w kolorze/ światło nie będzie razić... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę z rewizytą(oficjalnie-bo cichaczem podglądam od daaawna :wink: )

Wszystko w Twoim domku jest tak jak lubię!!!no i muszę dodać że co do ostatecznej decyzji o kolorze okien bardzo pomogły mi między innymi Twoje(był bowiem moment że zwątpiłam czy nie drewniane w kolorze ) :D więc w imieniu moich okien dziękuję Twoim :wink:

no i jeszcze jedno!cóż za drewienko leży u Was na podłodze w salonie?

Miłego dnia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam się, jak można takie proste uszlachetnić?

kryte zawiasy, lakierowany mdf, ładne klamki i wystarczy

 

Nie wiem, czy to pierwsze to dla mnie nie za droga zabawa, ale pozostałe - do zrobienia :D Pomyślałam, że przeszklenia w niektórych drzwiach urozmaiciłyby ten ciąg drzwi, który jest nieunikniony w parterówce, żeby nie wygladało tak hotelowo. Ale to jeszcze komplikuje sprawę, jeśli chodzi o pomysł na drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej chwili też mam matowe szybki, ale dosyć duże, w łazience widać,co kto robi :D , a że łazienkę mam naprzeciwko sypialni, a tam też szybki, to w sypialnia bardzo dobrze doświetlona :lol: Cieszę się, że w nowym domu nie będę miała łazienki zbyt blisko.

Przeszklenia wydają mi się sensowne pomiędzy wiatrołapem a hallem i w łazienkach (ale nie w takim wymiarze jak w mojej obecnej łazience...) - wiadomo, że to właśnie to pomieszczenie (ważne dla gości :wink: ), kiedy światło zapalone, wiadomo, żeby się nie dobijać. To takie moje praktyczne spostrzeżenia :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przeszklenia z matowego szkła we wszystkich drzwiach, łazienkowych także. Bardzo sobie chwalę takie rozwiązaeni: widać, ze światło się świeci, ale nic poza tym. Więc mam podgląd czy moej dziecko łaskawie posżło już spać czy nie, bez wchodzenia do pokoju :wink: Poza tym na górze w pełnymi drzwiami czułabym się klaustrofobicznie :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie w mieszkaniu gładkie drzwi w kolorze śmietanki z ładnymi ościeżnicami - takie gładkie drzwi to skarb

 

A co to za drzwi? Jakies do kupienia? :roll:

 

ja mam takie super zwykłe. z porty z tego co pamiętam

 

Hmmmm... Zaintrygowalas mnie. :roll:

 

nie ma czym. to nie był wydatek stulecia. aczkolwiek ja jestem super zadowolona. no może oprócz tego że nie dokończyliśmy ich montować i tak zostało do dziś :roll: :lol:

 

http://img134.imageshack.us/img134/1310/drzwi11.jpg

 

http://img257.imageshack.us/img257/4246/drzwi22.jpg

 

oczywiscie kolor na zdjęciach 'od czapy' - ale robilam teraz na szybkensa komórką i wyszło jak wyszlo

 

 

aaaa... i na metkach widzę że skłamałam - to pol-skone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...