Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aaaa, no akurat ja mam drzwi z szybkami

ale lubię proste rozwiązania to fakt.

CZasem udaje mi się klientów na takie namówić, trudne to jest, bo na efekt trzeba poczekać, aż do konca urządzania wnętrz. Kiedy się projektuje bardziej fikuśne rozwiązania efekty często są widzialne już na początku prac, może dlatego klienci tak wolą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba i sama też szukam coś podobnego. ALe nie wiem czy zestaw kolorystyczny Ci pasuje? Czemu klientowi nie? :o

U mnie widziałam taki w którym czerwień była różem zastąpiona. ALe też pozostałe kolory były w innych odcieniach. :roll: Podobał mi się w dotyku. Można go gładzić i miziać do upadłego bo miekkością i delikatnością przypominał te koce z mikrofibry :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie dywany w niektórych strefach.

Wcześniej tego nie zauważałam. Były bo były. Tera zmieszkam bez i mi brakuje. Ja wiem, ze ogrzewanie podłogowe to ciepło ale nie daje ono tej miękkości pod stopami. Wycisza, wygłusza. Ja znów nie przepadam za gładkimi, jednolitymi lśniacymi posadzkami. Są dla mnie bardzije koktailowe niz wypoczynkowe (żeby juz wstawek o cieple i zimnie nie robić :wink: ). :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dywan bardzo fajny, ale widziałabym go jako jedyny kolorystyczny akcent, przy bieli, szarości i drewnie. Też bym się bała, że różowe fotele znikną (przy okazji widziałam w refre.pl takie fotele jak Twoje - 800 zł). Ja jakoś w ogóle nie jestem dywanowa...

 

800? no to ładnie :)

moje to w sumie 220zł/szt. to się nazywa biznes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za opinie na temat dywanu. moim zdaniem nie zagłuszyłby foteli, kolorystycznie tez by moim zdaniem był spoko, bo jest w nim sporo różowego, ale jednak nie.

jest za mało elegancki. po prostu...

a jakoś tak wyszedl ten salon, przez te cholerne dębowe szafki, ze musi być aligancko...szkoda... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za opinie na temat dywanu. moim zdaniem nie zagłuszyłby foteli, kolorystycznie tez by moim zdaniem był spoko, bo jest w nim sporo różowego, ale jednak nie.

jest za mało elegancki. po prostu...

a jakoś tak wyszedl ten salon, przez te cholerne dębowe szafki, ze musi być aligancko...szkoda... :(

 

jasne. jeden pasek na 39 :p

 

nie broń go. ten cwjet był duuużo lepszy. mimo że nie różowy. a może dlatego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...