Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Spotkał KATAR Katarzyne...tfu! zielonooka :(


zielonooka

Recommended Posts

- kropelki Olbas - pokropic poduchę - lepiej się spi.

- ale jako lekarstwo to spray "bioparox" :wink:

 

czosnek - wycisnąć, zmieszać z maslem i na chlebek z solą, albo zrobic grzanki w piekarniku - pod serem bezpiecznie ukryć pokrojony cały ząbek

 

cytryna - wycisnąc połówkę do kubka z gorąca herbatą, poslodzić łyzką miodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bdziekubie wszystkib za radby, kurujeb sieb ale.....

 

UMIERAB ...normbalnie umierab .... nos juz nie jestb zakatabrzony a norbalnie zabchany totalbnie :(

buuu....

 

ps. z randki naprawdopodobniej nici bo okazalo sie ze juz chyba zarazilam albo obydwoje sie przeziebilismy kazde na wlasna reke. i tak buczymy sobie do telefonów :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pozostaje Ci nic innego jak szybka kuracja czosnkiem,najszybciej zwalczyć bakterie.

 

Ale to prawda że najskuteczniejsze są lekarstwa dla dzieci, jak moje maluchy były chore , to jak wiadomo za nimi choruje zaraz mama :roll:

tatę to jakoś omija.Ale wtedy stosowałam np ibufen i wszystkie inne syropy dla dzieci i naprawdę skuteczniejsze od tych dla dorosłych, przynajmniej na mnie tez działały.

 

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

 

Ps. Jak już tak razem chorujecie to może lepiej pod jedną kołderką :wink:

Z gorącym grzańcem Galicyjskim np.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIELONOOKA,

Zrób sobie grzańca naprawdę pomaga wygrzeje Cię bardzo szybko,

zrób sobie na wieczór przed snem.

Bo po nim trochę się w głowie kręci i od razu lulu się chce, ale grzeje tylko się trzeba dobrze przykryć i wypocić te wstrętne bakterie

:evil:

 

Pozdrawiam i powodzenia

 

nie umiem robic grzanca.... :o

no chyba ze w sklepie obok mozna by bylo go kupic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości sklepów kupisz Grzańca Galicyjskiego, wystarczy go tylko w domu podgrzać :)

Mnie tydzień temu naszła ochota na grzane wino, a że do sklepu mi się nie chciało, wzięłam pierwsze lepsze czerwone wino, dorzuciłam goździków, cynamonu, trochę miodu, podgrzałam i już! :)

Z dziecięcych leków też polecam Olbas, kilka kropelek na poduszkę lub pidżamę i śpi się lepiej. ZAmiast Sterimaru do nosa może być też Marimer. Też czasem pożyczam od synka, pomaga ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pol szklanki cieplej wody, lyzka miodu, lyzka spirytusu, lyzka malin ze sloiczka (zasypane cukrem i zagotowane przed zima), sok z polowy cytryny - wymieszac, wypic i do lozeczka, strasznie sie wypocisz i bedzie Ci lepiej. Taka miksture mozesz pic 2 razy dziennie ale potem musisz sie polozyc koniecznie, bo bedziesz sie pocic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jestem - chociaz chyba lepiej troche. :)

 

Randka sie odbyla :lol: - byla baaardzo "romantyczna" hiehie :lol: bo 2 ludki siedzialy w lozku pod kolderka, ogladajac na dvd swoj ukochany serial pt"Zagadki kryminalne Las Vegas" :wink: , siorbiac z kubkow lek p/goraczkowy ( jedno gripex a drugie fervex) na zmiane z herbatka z miodem (grzanca nie kupilam wiec nawet nie bylo czymkolwiek zastapic np wina czy czegos bj kojarzacego sie z romantycznym spotkaniem :)) .

 

Ludki te - jako ze byly mocno zakatarzone to niezabardzo mogly sie calowac bo sa wtedy duze trudnosci w oddychaniu :roll: :lol:. No i jakos ze wzgledu na to ze jak z nosa cieknie a gardlo tudziez glowa boli - to sie nie chce za bardzo - nie wykazywaly jakiegos wiekszego zainteresowania swoja cielesnoscia :):):)

Ale za to bardzo seksownie i romantycznie posmarkiwaly sobie na zmiane w tony chusteczek do nosa , a po wykonczeniu tychze chusteczek w gustowna rolke markowego papieru toaletowego - rumiankowego (reklama nie klamie - bardzo mieciutki! :wink: :lol: )

czyli romantyzm pelna geba 8) :lol: ale bylo bardzo sympatycznie :)

 

pozdrawiam wszystkich i mam dzika nadzieje ze do poniedzialku katar mi minie (teraz - napraawde nie wiem czemu z jednej dziurki zniknal - :o a druga na amen zakatarzona :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje dzieci też smarkaja :( starszy kaszle , a mały juz zaczyna kichać

:-? na mame też zaraz to przejdzie.

 

Szkoda ze nie kupiłaś sobie grzańca, ale nic straconego,

Ja od rana jeżdziłam po pogotowiach wczoraj troche zmarzłam i dostałam zapalenie pęcherzyka moczowego i do tego dostałm kolki nerkowej, ból straszny prawie chciałam testament spisywać :cry:

 

Dostałam zastrzyk i troche mi lepiej.

 

Trzymaj się i mam nadzieję że do jutra będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od rana jeżdziłam po pogotowiach wczoraj troche zmarzłam i dostałam zapalenie pęcherzyka moczowego i do tego dostałm kolki nerkowej, ból straszny prawie chciałam testament spisywać :cry:

 

uu... na szczescie kolka nerkowa mnie ominela do tej pory w zyciu ale zapalenie pecherza moczowego tam ze 2 czy 3 razy sie zdarzylo. wiec wiem jak to mocno boli i jakie sa niefajne odczucia przy okazji :-?

bardzo wspolczuje i zycze zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrym i silnym lekiem na kaszel i przeziębienia jest zwykły (?) syrop z kaliny.

Owoce kaliny zasypuje się cukrem i dwa - trzy tygodnie czeka. Powstały sok zlać i spożywać ok. 3 - 5 łyżeczek dziennie.

Tylko skąd dzisiaj wziąć kalinę? (nie mylić z jarzębiną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj zielonooka jak sie miewasz???????

 

Ja powoli wracam do żywych, było ciężko :(

Wycierpiałam się jak nigdy :cry:

 

Wczoraj jak byłam u lekarza to mnie wyśmiał i spytał sie mnie po co przyszłam :o

 

a ja mu na to odpowiedziałam: że mąż sie chce mnie pozbyć bo ma młodszą i przysłał mnie do lekarza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...