Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lipowski Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 487
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale miałam nosa z tym, że prawie wszystkie jestesmy w jednym wieku. Ja wiem, że jest nas tu więcej ale tajemnicy nie zdradzę 8)

 

Co do wolności to ja dopiero po slubie jestem wolna. Z moim chopem zawsze się zgadzałam i zawsze nasz związek był typowo partnerski. Balujemy, zwiedzamy, mamy wspólnych przyjaciół i wspólne plany. Wolnośc to dla mnie komfort psychiczny, spokój i równowaga we wszystkim co się robi a nie mój drogi Daro K ilość zaliczonych panienek w jeden wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Bardzo Kachna :oops:

Buziaki przesylam!!!

 

Zgadzam sie z Toba Nelli i z Bea: "Wolnośc to dla mnie komfort psychiczny, spokój i równowaga we wszystkim co się robi".

 

Daro K - niestety nie zamawialiśmy tych schodów - byly już na miejscu, jak tu zamieszkaliśmy :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :lol:

 

Aniu, ja myślę, że się możemy z LP podzielić jednym kciukiem :roll:

Druga łapka Ci się raczej przy dzieciach przyda :wink: Zresztą trzecia i czwarta też by pewnie nie była od rzeczy :lol: :lol: :lol:

 

LP, stres większy, to prawda :roll: Ale efektów spodziewamy się korzystniejszych :lol: Tzn. ja to sobie tak tłumaczę, że skoro ludzie się nie boją postawić wszystko na jedną kartę, żeby mieć dom - to przy biznesie jest przynajmniej duża szansa, że się zwróci :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo.. to ja już nie mogę doczekać się otwarcia! :lol: no i wcale tak daleko nie mam... choć nie po drodze :p a szkoda (to tak na dłuższą metę, zrobiłabym sobie codzienny rytuał )... :lol:

Lipowa Panienko, wyglądałaś przepięknie :) super zdjęcia... a w domku, jak się zazieleniło, świetnie to wygląda, przyjemna kuchnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to sobie tak tłumaczę, że skoro ludzie się nie boją postawić wszystko na jedną kartę, żeby mieć dom - to przy biznesie jest przynajmniej duża szansa, że się zwróci :roll: :wink:

a przy domu się nie zwraca? :o to co ja robię?!

 

do domu to raczej sie zazwyczaj tylko dokłada niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, obawiam sie, ze Ania ma racje z tym dokladaniem. A dom sie zwroci w innej postaci - zadowolenia i satysfakcji, ze sie taakaaaa kupe roboty w niego wlozylo, a teraz wieczorkiem siedzisz w kuchni, w lapce trzymasz kubek goracej herbaty albo grzejesz sie przed komnkiem ;)

Jest tez w sumie inna opcja: sprzedaz domu za wyrogowana cene :wink: wtedy sie zwroci z nawiazka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarla do nas nalepka na ścianę, bardzo mi się podoba i zrobila w naszym pustawym salonie fajna zmianę. Teraz jeszcze Malz musi wywiercic parę dziurek na lampy/kinkiety (przyszly wczoraj) i będzie pięknie 8)

 

http://images26.fotosik.pl/287/634820587bc36711.jpg

 

http://images26.fotosik.pl/287/f48db602722db832.jpg

 

http://images38.fotosik.pl/23/05ad164a3281b187.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...