Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lipowski Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 487
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bianca - jesli chodzi o sprzatanie to faktycznie, sprzata sie lepiej, ale...kurzy sie strasznie i widac. Nie wiem skad sie ten kurz bierze, ale codzinnie wypadaloby przleciec sie z miotla (czego nie czynie :oops: ), nie wiem czy panele sa takie elektrostatyczne czy takie brudaski z nas?! Normalnie nic tylko siadac z kawa i ignorowac dziada... :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do barierki - hmm, ja lubie schody takie jakie sa, ale wydaje mi sie, ze bedziemy musieli pomyslec na barierka jak bedziemy mieli potomka 8) O jakich barierkach myslalas?

Na początku myśleliśmy o jakiejś bardzo nowoczesnej -czyli stal, lub nawet szkło. Ale teraz jestem za drewnianą -jz pionowymi tralkami, bez żadnych rzeźbień, kulek czy coś -zwykłe, proste tralki. Myślę, że te stalowe za kilka miesięcy się "przejedzą" -a drewno to drewno -zawsze na czasie :wink: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bianca - jesli chodzi o sprzatanie to faktycznie, sprzata sie lepiej, ale...kurzy sie strasznie i widac. Nie wiem skad sie ten kurz bierze, ale codzinnie wypadaloby przleciec sie z miotla (czego nie czynie :oops: ), nie wiem czy panele sa takie elektrostatyczne czy takie brudaski z nas?! Normalnie nic tylko siadac z kawa i ignorowac dziada... :evil:

 

jest jak jest...

ja codziennie latam z miotłą lub odkurzaczem :roll: :-?

każdy pyłek widać, nie tylko na panelach, na płytkach też :-?

ale mój monsz mówi, że ja to przeginam nieznacznie w tym kierunku...

 

jednak przy dziecku jakoś tak lepiej mi, jak wiem, że jest czysta podłoga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...