Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lipowski Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 487
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lipowa Panienko, mieszkacie już w sąsiedztwie na stałe, czy wciąż kursujecie? ;) Jak tam sprawa się ma z remoncikiem? :)

A drzewka sadziliśmy na wiosnę, bo przed zimą na jesieni mogłyby dostać 'szoku' :lol: z resztą, z tego co się orientuje, to w zależności również od gatunku, jedne wymagają sadzenia na wiosnę, drugie w okolicach jesieni. Myślę, że sierpień to odpowiednia pora, nie później, bo drzewka też się muszą "zaklimatyzować". Warto zapytać ogrodnika przy zakupie ;) Pozdrawiam! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tu za dziewczynami przylazlam i musze przyznac, ze jest czym nacieszyc oko. A ta garderoba :o . Cudna po prostu. Ja juz zamowilam system Elfa do garderoby, ale wlasnie mysle zeby na sciany sobie tapete strzelic. Jakos wszyscy mi to odradzaja, ze niby lepiej malowane. A ty dlaczego wybralas tapete? Czy to sie sprawdza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam....

 

jestem tu pierwszy raz, ale widzę tu sporo znajomych awatarków... :lol: kochane mam pytanko czy ktoś może mi powiedzieć co to za tapety w tej garderobie są? nie cgcę zawracać głowę gospodyni, bo ktoś tu coś wspominał o ślubie, więc ma pewnikiem lepsze rzeczy do zrobienia...

 

ale bardzo mi się spodobały....bardzo...a moze to też Ikea?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarioAS!

Ale z ciebie sokole oko - tak to jest dozownik tyle tylko, ze to nie miejsce na niego;) Kupujac ten zlewozmywak zaoferowano mi dozownik, zgodzilam sie, ale mieli mi dziure na niego wywiercic - no i nie wywiercili ;) Tak wiec pomyslowa mama wsadzila go tam gdzie uwazala za stosowne, ale to nie to wlasciwe miejsce ;) Bedziemy dziurke wiercic raz jeszcze ;)

Pozdrawiam

Lipowa Panienka

 

Oto zdjecie 8)

 

http://images30.fotosik.pl/97/baa0afdf568a1e12.jpg

 

Gdzie ostatecznie umieściłaś ten dozownik?

Ja mam problem, bo szafka jest taka, że najlepiej umieścić go z przodu, ale z kolei będzie przeszkadzał chyba...

Mam 3 dziury w denebie (2 z tyłu i 1 z przodu)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Moi Kochani!

Bardzo dziękuję za pamięć!!!!

U mnie ... BRAK NETU!!! :evil: Pisze od Mamy lub od Teściowej, a tam jak wiecie - nie swój komp, brak zdjęć itp itd.

Ale, ale dzisiaj sprawa z netem się wyjaśni i będę wiedziała czy się go uda zainstalować ;)

Bedzie zdjęcie sukienki moje Kochane - obiecuje!!

Tapatik - dozownika w końcu nie zamontowaliśmy z powodu braku miejsca pod zlewem oraz tego, ze mi na niego dziury nie wywiercili, ale muszę przyznać, ze z płynu mało co korzystamy, bo zmywarka leci cały czas...

Nitubaga - tapeta zdobyczna z Wielkiej Brytanii - Paradiso-Black-99020 - oto link do niej:

 

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://wallpaperandborders.co.uk/wallpaper-shop/images/black%2520paradiso.jpg&imgrefurl=http://wallpaperandborders.co.uk/wallpaper-shop/index.php%3Fmain_page%3Dindex%26cPath%3D21_453&h=284&w=400&sz=15&hl=pl&start=1&um=1&usg=__NYsi4qA8CPyDF1yAj7OuE71RDBk=&tbnid=cajVqaM3JzAhBM:&tbnh=88&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3DStatement%2BParadiso%2BFlock%2BWallcovering%2BBlack%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN

 

 

 

http://s7g1.scene7.com/is/image/BandQ/5022976990203_001c_v001_ap?&$230x230_generic$

 

Tapeta bardzo gruba, wzór jest z aksamitu - garderoba wygląda bardzo dystyngowanie ;)

lilajar - wybrałam tapetę, bo malowane ściany sa w całym domu, a miałam wizje tej garderoby jako trochę innego pomieszczenia - dlatego tez jest tam teraz żyrandol oraz złote lustro. Tapeta to fajna rzecz - przecież nie trzeba tapetować całego pomieszczenia...

Futuro - dzięki za wskazówki, będziemy raczej sadzić na wiosnę (z rożnych powodów), a w sąsiedztwie - już na stale jesteśmy !!!

Ania - trzymam za Ciebie i maleństwo kciuki!!! Mam nadzieje, ze wszystko w porządku!!

Bianca - fajnie, ze już jesteś Kochana - jak się ma mój ulubiony, forumowy piesek?! U mnie tez ostatnimi czasy było ciężko, wiem co czujesz i jestem z Toba... oby do przodu. Z uśmiechem. Takim chociaż malutkim.

Dziękuje wszystkim za pisanie i pojawię się jak tylko będę mogla. Ze zdjęciami !!!

P.S. Przygotowania do ślubu, spokojnie w sumie przebiegają. Jakoś wierzyć mi się nie chce ze to już w następnym tygodniu ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bianca - fajnie, ze już jesteś Kochana - jak się ma mój ulubiony, forumowy piesek?! U mnie tez ostatnimi czasy było ciężko, wiem co czujesz i jestem z Toba... oby do przodu. Z uśmiechem. Takim chociaż malutkim.

Dziękuje wszystkim za pisanie i pojawię się jak tylko będę mogla. Ze zdjęciami !!!

P.S. Przygotowania do ślubu, spokojnie w sumie przebiegają. Jakoś wierzyć mi się nie chce ze to już w następnym tygodniu ;)))

 

 

Jestem już jestem. Może nie taka jak kiedyś, ale jestem.... :wink:

Piesa moja ma się dobrze, chociaż wystawy sobie odpuściłam, bo niestety moja bicolorka nie ma szans na sprawiedliwe oceny dopóki jest moda na trikolory :roll: :roll:

Trzymam kciuki za piękną pogodę w przyszły weekend. I cieszę się że jesteście juz na stałe w kraju :lol:

A oto co moja psica lubi najbardziej poza jedzeniem off course No i robieniem bałagany w swoim legowisku (co zresztą widać) :roll:

http://images25.fotosik.pl/273/3214c931af502096.jpg

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...