Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lipowski Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 487
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

 

BARDZO, ALE TO BARDZO DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA PIEKNE ŻYCZENIA I PAMIĘĆ!!! MOHAG, ANIA, NELLI SZA, PATI I MARCIN, ANJAMEN, FUTURO, KACHNA 28, MALUSZEK, ONNA, BEA7777, TOLA, VANKA99, KASIA W, AGIIS I BIANCA.

 

Wybaczcie, glupie tlumaczenia, ale naprawde dzisiaj jest pierwszy wieczor jak jestem w domu i mam chwile na "swoje" plotki i paprochy na necie.

 

Bardzo dziekuje za slowa wsparcia i tak, kawiarnia juz dziala i mozna ja wygooglowac, a nawet odwiedzic ;) Serdecznie zapraszam sąsiadów bliższych i dalszych ;)

 

W domku nic sie nie zmienilo, nie ma sie czym chwalic, bo jedyne co to mamy balagan. Nie mamy za bardzo czasu na sprzatanie i cala energie wkladamy w kawiarnie.

 

Opowiadajac na pytanie Konefki (wiem, ze pozno, przepraszam). Te lampki zostaly kupione w sklepie internetowym i kosztowaly okolo 550 zl - jesli dobrze pamietam.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i postaram sie pojawiac czesciej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochlonela mnie i to bardzo Aniu. Szczegolnie marketing ;) Ale postram sie poprawic ;) Mysle teraz jak urzadzic sypialnie, bo oprocz lozka (super wygodnego) i zaslon, z ktorym jestem tez zadowolona, nie ma w niej nic innego. Nawet lampy (tylko zarowka), wiec jest troche pustawo. Kolory: sciany biale (wiec mozna poszalec), zalona braz ciemny ze zlotymi ornamentami, kapa na lozko tez braz ciemny, ewentualnie mozna ja na jasny braz obrocic. I to tyle. Moze macie jakies pomysly dla mnie? Wkleje fote, jak tylko znajde czas. Acha, pokoj jest maly ze skosem, pod ktorym stoi lozko... Dzieki za pomoc i sugestie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochlonela mnie i to bardzo Aniu. Szczegolnie marketing ;) Ale postram sie poprawic ;) Mysle teraz jak urzadzic sypialnie, bo oprocz lozka (super wygodnego) i zaslon, z ktorym jestem tez zadowolona, nie ma w niej nic innego. Nawet lampy (tylko zarowka), wiec jest troche pustawo. Kolory: sciany biale (wiec mozna poszalec), zalona braz ciemny ze zlotymi ornamentami, kapa na lozko tez braz ciemny, ewentualnie mozna ja na jasny braz obrocic. I to tyle. Moze macie jakies pomysly dla mnie? Wkleje fote, jak tylko znajde czas. Acha, pokoj jest maly ze skosem, pod ktorym stoi lozko... Dzieki za pomoc i sugestie....

 

Przy brązie masz duże pole do popisu.... Oranż, fiolety, turkusy, błękity, żółcienie..... co tylko lubisz to wybieraj.... Brąz jest naprawde łatwy do zestawiania tylko zależy jakie kolory lubisz... Ciepłe czy zimne.... Czekamy na fotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Oj Aniu skusilam sie, choc juz kawki nie pije, bo ... spojrz na suwaczek ;) Tak, tak - wielkie zmiany sie znowu u nas szykuja ;) I chyba kochana Moja Bianco, nie bedzie zmian w sypialni wystroju tylko bedziemy dziecinny urzadzac! Nie bylo mnie znowu dlugo i nie chce obiecac, ze bede, bo pracuje cale dnie w sumie, a wieczorem naprawde marze tylko o lozeczku i wypoczynku...

Moje kochane dziewczynyki - mam nadzieje, ze u Was wszystko w porzadku?!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE I DO NAPISANIA!!!

 

Aniu, twoje dzieciaczki przekochane sa - juz zaglosowalam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Aniu skusilam sie, choc juz kawki nie pije, bo ... spojrz na suwaczek ;) Tak, tak - wielkie zmiany sie znowu u nas szykuja ;) I chyba kochana Moja Bianco, nie bedzie zmian w sypialni wystroju tylko bedziemy dziecinny urzadzac! Nie bylo mnie znowu dlugo i nie chce obiecac, ze bede, bo pracuje cale dnie w sumie, a wieczorem naprawde marze tylko o lozeczku i wypoczynku...

Moje kochane dziewczynyki - mam nadzieje, ze u Was wszystko w porzadku?!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE I DO NAPISANIA!!!

 

Aniu, twoje dzieciaczki przekochane sa - juz zaglosowalam ;)

 

 

WOW!!!!

Gratulacje!!!

 

http://konopki.ovh.org/obrazy/fotografie%20dzieci%20-%20geddes%20-%2041.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...