Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lipowski Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 487
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za odp. a już myślałam że wszyscy są przeciwko mnie, pewnie słyszałaś to i owo, nie ważne pozbierałam się choć jeden dzień myślałam czy zasłużyłam na te i tamte. Nieważne.

 

A tutaj: uwaga, uwaga - w moim ogrodzie, w ktorym ma byc tylko trafka rosnie skalniaczek - teściowa się zaangażowala i wiecie co? Bardzo mi się to podoba Kto wie, może jednak będziemy mieli jakieś "rośliny" w ogródku

 

Hi hi hi widzę że coś się zmieniło niż sama przypuszczałaś no nie - wyszło elegancko szczerze mówiąc aby zrobić coś w tym stylu dużo muszę się na główkować a praktycznie jestem pewna że nie umiem robić skalniaków a tym bardziej ciekawych tak mi się wydaje. Pogratuluj teściowej ma gust. :D

 

Mój Reks zrobił mi dzisiaj numer- w nocy się kręcił, myślę może mu co sie chce ale nic udaje że już śpię po czym patrzę a on śmig do dzieci no to go wołam i położył sie w końcu pod łóżko i zasnęłam. Ale jak wstaliśmy to oczom nie wierzyłam Reksiu zrobił sobie posłanie na fotelu między moimi świeżo wypranymi poduszkami. Szkoda że zdjęcia nie zrobiłam :p I znowu pranie :evil: . A wszystko dlatego że mu przecież kuwetę wyprałam i dziw się tu psu.

A tak apropo Moniko Twój piesek też musi mieć kuwetę lub jakieś posłanie do jedzenia, bo mój jak nie ma to z jedzeniem (w kawałku) chce wędrować nawet na łózko co mnie złości niemożliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zapomniałam ten prysznic widzę że z prawdziwego zdarzenia -SUPER , - solidny, pewnie dużo daliście za niego co ? A co słychać w Ikea dawno nie byłam tam. Ciekawa jestem czy u was w Ikea też ten budynek jest tak obszerny jak nasz katowicki -ja wejdziesz u nas na jeden dział tak przechodzisz w nieskończoność wszystkie działy a jak już jesteś gdzieś w środku tych wszystkich działów a obrócisz się to nie wiesz w którą stronę i w który zakręt, niby oznakowane ale idzie się zgubić no chyba że ktoś na co dzień bywa to ma w paluszku drogę. Jest to jedyny sklep jaki znam który odnosi wrażenie rozłożenia działów w kształcie koła :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy

WITAJ, nim zapytasz, poszukaj odpowiedzi

 

 

Dołączył: 03 Lis 2007

Posty: 9

Skąd: Warszawa

 

PostWysłany: Pią, 9 Listopad 2007 21:52 Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam taką wannę w mieszkaniu, które wynajmowałam w Londynie. Strata pieniędzy. Relaksacyjny efekt masażu mizerny, gdyż całkowicie psuło go głośne burczenie silniczka. A zabawy z czyszczeniem wanny i dysz co niemiara.

 

Popatrz Moniko co znalazłam mam nadzieję że zdążyłam przed Twoim wyborem i zakupem wanny. Aż sama muszę tam dalej poczytać - ( jednym słowem po co wymyślili takie wanny z hydro - ino ludziom w głowie zawrócili ) już sama jestem głupia co ja kupię tym bardziej że mój Marco takie coś by chciał. Pytanie tylko kto to będzie szorował ? :D :D :p

Popatrz ona mówi to samo co ja (mówiłam jak byłam u tej kol )- że buczy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie się podział mój poprzedni post bo skacze i próbuje Ci tu wkleić. A najlepiej może sobie zobacz sama(bo nie chce Ci tu śmiecić tymi postami ) na forum - wanny z hydromasażem .

 

justyna99

STAŁY BYWALEC (min. 300)

 

 

Dołączył: 07 Wrz 2005

Posty: 377

Skąd: lubelskie

 

PostWysłany: Sro, 7 Listopad 2007 14:47 Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam, ale moja kolezanka zakupila mieszkanie z takową wanną. Mieszka tam 3 miesiące a smród z tych dysz czuć do dziś. Probowała rożnymi sposobami i jednak sie poddala. Wymienia to cudo na zwykła narozną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo Moniko Twój piesek też musi mieć kuwetę lub jakieś posłanie do jedzenia, bo mój jak nie ma to z jedzeniem (w kawałku) chce wędrować nawet na łózko co mnie złości niemożliwie.

Kurcze nawet nie pomyślałam że tu mozesz mnie źle zrozumieć --czy ja na taka wygladam że ...hi hi nigdy w życiu nikomu nic nie kazałam a tym bardziej Tobie ale wiem gdzie mój błąd wiesz gdzie nie dałam pytajnika i tak wyszło głupio. A Ty Moniko na serio myślałaś że ja taka jestem, ja wiem ze różni róznie o mnie piszą może ale wybacz poprostu mam zawsze na kolanach malutkiego Kubusia a on mi tu wierci się itd. Co siądę do kompa to on już za mną z malutkimi przerwami - koszmar. Sorki ale nie to miałam na myśli, chciałam abyś mi tylko odpowiedziała czy Jest to normalne aby pies musiał jeść na posłaniu jakimś???? Tam miał być pytajnik. Sorki nie gniewaj się .

 

A tak apropo Moniko Twój piesek też musi mieć kuwetę lub jakieś posłanie ???do jedzenia, bo mój jak nie ma to z jedzeniem (w kawałku) chce wędrować nawet na łózko co mnie złości niemożliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chico ma michy w kuchni - nie brudzi, wszystko ladnie zjada, a jeśli coś mu się rozsypie wszystko ladnie "czyści" - naprawdę takiego czyściocha nie widzialaś ;), o spaniu nie wspomnę, bo chyba padniesz :oops: - nie będę o tym pisać - tak czy siak - chce czy nie - będzie z nami spal w sypialni, przy lóżku... :lol:

Pozdrawiam i wcale się nie gniewam, bo nie mam kochana o co:) Buziaki dla Kubusia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic, jak tylko głaskać - byle nie zagłaskać :D wszystko jarze ale -kości-gdzie je i na czym mi powiedz siedzi przy misie czy jak ? Bo takie jedzonko zupki to wiadomo że Reksio jak każdy pies musi zjeść w tej misie bo inaczej sobie tego bym nie wyobrażałam zupełnie. Wiesz kiedyś miałam pieski za panny (3 ) ale nie za jednym razem i np. miałam suczkę to nawet jak miała okres to czysto było. Ale nie pamiętam tego jednego szczegółu. UUUUUUUUUUUUUU - całkiem ładne miejsce se zrobił wasz towarzysz Chico no no może myśli że skorzysta : P : P : P :p z darmowej lekcji hi hi hi .

Buziaczki i dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lipowskim Domku nadeszla zima - śniegu przybywa. Do domku wprowadzili się nowi lokatorzy + pies 8)

Będziemy mieli teraz maly przestój remontowy, ale mam nadzieję powrócić z nowymi zdjęciami i pomyslami :roll:

 

http://images33.fotosik.pl/45/b0da2fe7f9af8102.jpg

 

http://images34.fotosik.pl/45/4f24346dcbbfa7cf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej by nie przeszło :wink: Ale w Anglii zdaje się sporo takich adaptacji się robi?

 

Oglądałam kiedyś w tv program o mieszkaniach adaptowanych z dziwnych budowli. Najdziwniejsze było mieszkanko w USA zrobione w silosie po zlikwidowanej wyrzutni rakiet jądrowych - kilkadziesiąt chyba metrów pod powierzchnią ziemi i schodziło się schodami w takiej betonowej rurze :o . Mocno klaustrofobiczne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze OK, ze duzo faktycznie. Nie jestem do tego jakos przekonana - pomijajac wszystko inne to wyobraz sobie taka na przyklad sypialnie nad oltarzem itp. Jakos to mi nie pasuje :oops: Ale duzo jest takich budynkow na sprzedaz - a cena Panie Dziejku - szokujaca... Widzialam nawet taka inwestycje gdzie posrodku kosciola powstal basen do rehabilitacji - bo syn wlascicieli taki basen potrzebowal, jak znajde link to wkleje - naprawde zaskakujace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...