Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Elektryczna piła łańcuchowa (użytkownicy).


Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 6 months później...

Witam

Co sądzicie o tej pile elektrycznej:

http://allegro.pl/pila-elektryczna-flora-pe2200-okazja-gwarancja-24-i3376037616.html

Póki, co na spalinową mnie nie stać, a zabawę z drzewem mam raz no maksymalnie dwa razy w roku.

Czy może lepiej coś takiego:

http://allegro.pl/pila-spalinowa-lancuchowa-4-2-km-18-i3341932175.html

Obie pewnie składał jeden chińczyk ale może ta spalinowa dłużej podziała ;]

Edytowane przez bastik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
  • 1 year później...
  • 1 year później...
Gość Konto usunięte_1*
ja kupiłem najtańszą jaka tylko była w casto , chyba 167 zł czy jakoś tak , teraz mam 5 łańcuchów i każdy był juz 3 krotnie ostrzony , ile ona już pocięła to tylko ona wie , stare drzewa jabłoni ,pnie ponad 1 metr , wszystkie dechy z podłóg cały dach , nie wiem ale tak z grubsza ze 20 kubików lub wiecej , teraz narazie leży nie ma co robić już ale nadal działa , ja bym nie przepłacał no chyba że profeska do lasa to tak ale do okazjonalnych robotek to najtańsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years później...
Jestem tu nowy ale dużo tnę drewna, mam u siebie na placu w kilku miejscach prąd więc postanowiłem odstawić pilarki spalinowe STIHL i kupiłem profesionalną najdroższą pilarkę elektryczną stihl mse 250 , tnie rewelacyjnie idzie jak w masło grube czy cienkie bez znaczenia łańcuch mocny i wytrzymały ale co z tego jak po kilku dniach cięcia piła nie chce chodzić no to do relkamacji bo nowa ale odmowa moja wina podobno za cienki przedłużacz i dlatego styki przy silniku się upaliły , ok kupiłem nowy przedłużacz 3x4mm2 15mb , założyli nowy silnik i po kilku dniach to samo , oczywiście moja wina bo styki upalone , ale żeby nie czekać na naprawę kupiłem drugą taką samą i po kilku dniach to samo styki upalone i znowu moja wina. Jednym słowem piła elektryczna STIHL MSE 250 to złom na który szkoda pieniędzy, STIHL wstydź się za ten wyrób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...