Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Karminowy świat czyli @nia zaprasza do środka :)


nia

Recommended Posts

@niu jesli możesz podaj wymiary tej scianki z drzwiami suwanymi- jaka powierzchnię zajmuja drzwi z ramą u góry w całości- szukam podobnego rozwiazania do garderoby i pralni sa na jednej scianie. 180 ?cm czy ile, jakiej szerokości są same drzwi?

 

drzwi mają ok.90 cm i zachodzą na ścianę ok.4cm, nie pamiętam wymiarów tej ściany obok, ale patrząc na płytki gresowe 60x60 to wydaje mi się, że ma ok.1 -1,1m - czyli całość to tak jak szacowałaś ok.1,8 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 323
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

@niu niezwykle uroczy zakątek sobie zbudowaliście :D ślicznie Wam

gratuluję -naprawde jestem pod wrażeniem konsekwentnej stylistyce :D

 

Bardzo zaintrygowała mnie ta przeszklona weranda czy oranżeria .... byłabyś tak łaskawa zrobic kilka fotek i napisac parę słów na jej temat :D

 

pozdrawiam :lol: nich Wam sie cudownie mieszka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niu niezwykle uroczy zakątek sobie zbudowaliście :D ślicznie Wam

gratuluję -naprawde jestem pod wrażeniem konsekwentnej stylistyce :D

 

Bardzo zaintrygowała mnie ta przeszklona weranda czy oranżeria .... byłabyś tak łaskawa zrobic kilka fotek i napisac parę słów na jej temat :D

 

pozdrawiam :lol: nich Wam sie cudownie mieszka :D

 

zaraz poszukam zdjęć, kiedyś robiłam - może uda mi się znaleźć :)

 

 

już mam - zabudowa z aluminium i szkła o powierzchni ok. 4x7 metrów - na razie pusto ale kiedyś będzie tu weranda z meblami, roślinami itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny dom. Fajnie się będzie Wam mieszkać. I jestem zszokowana tempem, super Wam poszlo:)

 

Mnie się też bardzo podoba ta szachownica na wejściu:)

 

I bardzo mi się podoba pokój dziecięcy. Niezagracony, a ma super klimat, bardzo mi się podoba.

 

A co do drobiazgów:) to gdzie kupiłaś wieszaki na ręczniki, bo właśnie czegoś takiego szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny domek!

Gratulacje!

Zestawienie kolorow bardzo podobne do "naszego" domku.

Mam kilka pytan: gdzie kupilas stol i krzesla do jadalni? Bardzo mi sie podobaja - wlasnie czegos takiego szukam - moze znasz wymiary tego stolu?

Lazienki - fantastyczne - gdzie mozna kupic takie umywalki?

Jak sprawuja sie skorzane kanapy - chodzi mi o dzidzie i psiaka - u nas bedzie to samo wiec sie zastanawiamy czy kupujac skorzany wypoczynek nie popelnimy bledu?

 

Bardzo dziekuje i zycze cudownego mieszkania w nowym domku!!

Lipowa Panienka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny domek!

Gratulacje!

Zestawienie kolorow bardzo podobne do "naszego" domku.

Mam kilka pytan: gdzie kupilas stol i krzesla do jadalni? Bardzo mi sie podobaja - wlasnie czegos takiego szukam - moze znasz wymiary tego stolu?

Lazienki - fantastyczne - gdzie mozna kupic takie umywalki?

Jak sprawuja sie skorzane kanapy - chodzi mi o dzidzie i psiaka - u nas bedzie to samo wiec sie zastanawiamy czy kupujac skorzany wypoczynek nie popelnimy bledu?

 

Bardzo dziekuje i zycze cudownego mieszkania w nowym domku!!

Lipowa Panienka

 

Umywalki - Koło Quatro

Jadalnia - Bydgoska Fabryka Mebli

Co do skór - jak na razie sprawują się świetnie, łatwo się je czyści, super wyglądają, musiałam tylko położyć narzuty przed psem i klockami mojego synka, wydaje mi się jednak, że to lepszy wybór niż meble z materiału, na których ślady np.od soku zostałyby od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Chwalić domku chyba nie muszę, poprzednicy zrobili to za mnie :lol:

Czerwone blaty w łazience też w moim guście :)

Moje pytanko dotyczy górnej podłogi. Doczytałam już, że to jesion bursztynowy. Powiedz mi proszę co to za klasa czy nazwa. Wiem, że są jakieś jasne, ciemne, wzorzyste itp. Cena też mile widziana.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...