Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Karminowy świat czyli @nia zaprasza do środka :)


nia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 323
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Przepiekny dom! az dech zapiera!Chcialabym , aby moj domek wygladal tak pieknie jak Twoj!Tez planuje polozyc w holu gres polerowany Nowa Gala, zastanawiam sie tylko czy po umyciu musisz go jakos polerowac czy tez nie widac smog od mopa?

No i czy podjelabys taka sama decyzje jeszcze raz aby polozyc go w holu?

Napisz prosze jaka to seria - czy to nie jest aby Stone Life , szukam podobnego jasnego a Twoj jest piekny, no i czy impregnowalas go i fugi?

Pozdrawiam i winszuje

Klaudia

 

Gres to Nowa Gala seria Marmi Moderni

Jestem z niego bardzo zadowolona - tylko wymaga impregnacji

przed impregnacją usunięcie jakichkolwiek plam było koszmarem, ale po nie ma już problemu

Impregnowałam preparatem do gresów polerowanych Sopro - naprawdę warto

Po umyciu nie widać smug ale i tak raz na jakiś czas traktuję go polerką - wtedy można się przeglądać w podłodze jak w lustrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wasz dom jest przecudny!!

ciągle wracam zeby go od nowa oglądać :D

 

mam pytanie odnośnie połączenia w Waszej jadalni gresu z drewnem, jak to zrobiliście? Na zdjęciach jest idealnie równo, czy jest tam pomiędzy tym jakaś fuga? czy może coś innego??

 

pozdrawiam

Beata

 

drewno to deski o długości 2,2m - 8 sztuk zbitych razem ze sobą

połączenie między gresem a drewnem jest z korka 6mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie... :D Domek urządzony w moim stylu. Mam prośbę (nie wiem - może to już było) - zdradź proszę - co to za drzwi w łazience? Te z trzema szybkami? I jaka cena - jesli możesz.

 

Gratuluję domu - jest przepiękny. Życzę samych szczęśliwych chwil w zaciszu... :wink:

 

drzwi są z drewna - projekt własny :)

namiary wysłałam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka ma rację!!! Po prostu brak serca!!! Zobaczyłam, rozszerzyłam oczy i zamknęłam i znów otworzyłam i zamknęłam i tak w kółko, bo to chyba niemożliwe żeby tak slicznie było!!!!

 

Ja jeszcze u siebie nie zaczęłam, bo morduję się z elektryką, a tu już deprecha po takich zdjęciach!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała posiadłość !!!

Wszystko wykonane gustownie i ze smakiem!

Bardzo mi się podoba!

 

Małe pytanko: Toaletka nie jest czasem z kolekcji Amaro (Tutti Sensi), Mazurskich Fabryki Mebli?

 

Dokładnie - sypialnia - łóżko, szafki nocne i toaletka są z kolekcji Amaro.

Szkoda tylko, że już nie chcą przyjmować nowych zamówień - podobno firma ogłosiła upadłość. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka ma rację!!! Po prostu brak serca!!! Zobaczyłam, rozszerzyłam oczy i zamknęłam i znów otworzyłam i zamknęłam i tak w kółko, bo to chyba niemożliwe żeby tak slicznie było!!!!

 

Ja jeszcze u siebie nie zaczęłam, bo morduję się z elektryką, a tu już deprecha po takich zdjęciach!!!

 

Też pamiętam swoje boje z elektryką - nieprzespane noce i sny o tym, czy aby na pewno wszystko uwzględniłam...

Bardzo dziękuję za słowa uznania - ciągle obiecuję aktualizacje zdjęć ale jakoś czasu brak a do tego teraz rozłożyło mnie totalne choróbsko. Za to na początku roku na pewno zamieszczę zdjęcia innych zakątków domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kartki.onet.pl/_i/d/mikolaje5_ok2_d.jpg

 

Niech te Święta tak wspaniałe

będą całe jakby z bajek,

Niechaj gwiazdka z nieba leci,

niech Mikołaj tuli dzieci,

Biały puch niech z góry spada

niechaj piesek w nocy gada,

Niech choinka pachnie pięknie

no i radość będzie wszędzie!

Niech ta gwiazdka Betlejemska,

która wschodzi tuż po zmroku,

da Wam szczęcie i pomyślność

W nadchodzącym Nowym Roku !!

życzy Martyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu szybkiego powrotu do zdrowia.

Widzę, że macie przesuniętą ściankę działową od łazienki na górze przez co hol jest większy. Czy musieliście mieć na to jakieś pozwolenia. Architekt mi mówił,że nie można tak sobie przesuwać ścianek bo to zależy od wytrzymałości stropu. Proszę powiedz jak to było u Ciebie

 

Pozdr Karolina

 

[Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie i Twoje rodzinki]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu szybkiego powrotu do zdrowia.

Widzę, że macie przesuniętą ściankę działową od łazienki na górze przez co hol jest większy. Czy musieliście mieć na to jakieś pozwolenia. Architekt mi mówił,że nie można tak sobie przesuwać ścianek bo to zależy od wytrzymałości stropu. Proszę powiedz jak to było u Ciebie

 

Pozdr Karolina

 

[Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie i Twoje rodzinki]

 

 

Z rozmów z architektem dowiedziałam się, że nie ma z tym problemu. Nie potrzebowaliśmy dodatkowych pozwoleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA.

 

JA RÓWNIEŻ SKŁADAM WAM ŻYCZENIA WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE :)

TYM CO SIĘ BUDUJĄ JAK NAJSZYBSZEJ PRZEPROWADZKI :)

TYM CO JUŻ MIESZKAJĄ - WSPANIAŁEGO ZAMIESZKIWANIA :)

WSZYSTKIM ZDROWIA, SZCZĘŚCIA

I PIENIĘDZY ŻEBY NIE ZABRAKŁO NA RALIZACJĘ MARZEŃ.

 

NO I WIELKIEGO WORA PREZENTÓW POD CHOINKĄ. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu

 

Radosnych, pełnych uśmiechu i rodzinnej, magicznej atmosfery Świąt,

oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku,

spełnienia marzeń, zrealizowania planów, niech się wszystko układa tak, jak tego pragniesz.

 

http://www.piotrza.toya.net.pl/anew/gif/mikolajk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...