Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Karminowy świat czyli @nia zaprasza do środka :)


nia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 323
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej!

 

Decyzję rozumiem i popieram. Nie po to człowiek się trudzi aby ktoś z tego korzystał.

 

Pytałam kilka postów wyżej zauważyłam ze nie masz słupów na poddaszu które jak wiesz były przewidziane w projekcie czy z nich zrezygnowałaś?

 

Pozdrawiam :)

 

moja Pani architekt zmieniała trochę konstrukcję dachu i równocześnie zrezygnowaliśmy z tych słupów w rogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kochani niech mi ktoś zdradzi jak obejrzeć ten domek, no nie możemy otworzyć galerii w żaden sposób ;-(( nic nie działa czekam z niecierpliwością. Również budujemy Karminę, wiele ich obejrzałam,ale żadnej wykończonej.

pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani niech mi ktoś zdradzi jak obejrzeć ten domek, no nie możemy otworzyć galerii w żaden sposób ;-(( nic nie działa czekam z niecierpliwością. Również budujemy Karminę, wiele ich obejrzałam,ale żadnej wykończonej.

pozdrawiam Ewa

Musisz p[oprosić @nię na priv o zdjęcia ponieważ są wykasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niu przepraszam Cię bardzo, chciałam poprzednią wiadomość zadedykować na Ciebie i męża ale machnęłam się z imieniem, jeszcze raz przepraszam. Tak że...

Droga Aniu i Rysiu domek jest, jak już wcześniej napisałam, przecudowny!!!

Dziękuję za zdjęcia i pozdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także prosiłabym o kilka fotek - decyzję o wykasowaniu fotek w pełni rozumiem - sama mam kilka fotek naszego domku tu na forum i zastanawiam się czy to dobry pomysł - z drugiej strony jakoś odpatrywanie od kogoś mnie nie kręci - bardziej chodzi o obserwację całości - co do czego pasuje gdy nie ma się tak twórczej wyobraźni jak niektórzy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam to szczęscie że widziałam fotki Waszego domku przed ich skasowaniem , bardzo bardzo podobaja mi się wnetrza są po prostu piękne.

Mam prośbę , proszę ,bardzo proszę o wysłanie zdjęć na [email protected]

Szczególnie zależy mi na zdjęciach drzwi, łazienki, i prześlicznego wykuszu rewelacja.Aha jakie sa wymiary tego ciemnego prostokącika pod stołem .

:oops:

Pozdrowienia brzezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu, naczytałam sie zachwytów o Waszym domku i jeśli można :-? nieśmiało :oops: dołączam do grupy proszącej o zdjęcia domku na priva.

Będę bardzo wdzięczna gdyż w tym zabieganiu i konieczności ciągłych wyborów często mam kłopoty z wizja całości :cry: Podobnie jak Ty nasz domek jest z pracowni Archipelag, ale ma również dużo zmian i poprawek. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu...przeczytałam wszystkie stronki...moge sobie tylko wyobrazic jaki cudny jest wasz domek-szkoda ze nie ma zdjec...jestem teraz na etapie wykanczania wnetrz..mysle ze twoj styl,pomysły bardzo by mi sie przydały..jak znajdziesz chwilke poprosilabym o zdjatka.z gory dziekuje i pozdrawiam:)

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie kłopot, to również poproszę o zdjęcia. Czytając komentarze mogę sobie tylko wyobrazić jakie cudo wybudowaliście. My również chcemy położyc gres na parterze jednakże nie mogę sobie wyobrazić całości. Jedna płytka nie odzwierciedla tego. e mail: [email protected]

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam serdecznie Gospodynię :)

 

Przygnały mnie tu zdjęcia schodów i hallu - PIĘKNE! I bardzo, bardzo "moje"... dlatego czym prędzej chciałam zobaczyć resztę tego cuda i... niestety ;( Nie widzę ani pół zdjęcia :( Nie wyświetlają mi się, ale niech skonam! Będę tu zagladać codziennie z nadzieją, że w końcu ujrzę wnętrza, którymi wszyscy tak się zachwycają!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...